Головні події

...
Кривоозерські рятувальники здійснили позапланову перевірку готеля “Октан”, розташованого по трасі Е-95 “Київ-Одеса”

18 березня співробітниками Кривоозерського районного сектору здійснено чергову позапланову перевірку об’єкта на предмет дотримання вимог чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Цього разу інспектори побували у готелі “Октан”, розташованого по трасі Е-95 “Київ-Одеса”, що в Первомайському районі області. Інспектори звернули увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів. Для персоналу фахівці Служби порятунку провели інструктаж з пожежної безпеки та нагадали порядок дій на випадок пожеж чи надзвичайних подій. По результатам перевірки суб’єкту господарювання буде вручено акт та припис із вказаними порушеннями та строками їх усунення.

2021-03-18 16:52:51
...
Жителя Первомайська засуджено до 8 років позбавлення волі за смертельне побиття знайомого.

Первомайською місцевою прокуратурою у суді доведено провину 29-річного жителя м. Первомайськ у вчиненні ним умисного тяжкого тілесного ушкодження, яке потягло за собою смерть 42-річного чоловіка. Подія відбулася у листопаді минулого року в м. Первомайськ. Між двома друзями під час вживання алкогольних напоїв виникла суперечка, яка у подальшому переросла в бійку. Розлючений 29-річний чоловік наніс біля 10 ударів кулаками та ногами в життєво важливі органи потерпілого, від яких він помер. Його дії кваліфіковані за ч. 2 ст.121 КК України, як умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі провину зловмисника доведено у повному обсязі. Первомайським міськрайонним судом підтримано принципову позицію місцевої прокуратури – чоловіка визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 років. За інформацією Первомайської окружної прокуратури

2021-03-18 16:33:14
...
При Первомайському центрі соціального обслуговування створено пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, а також склад речей.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при відділенні організації надання адресної допомоги та соціальної адаптації, функціонує пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, а також склад речей, де особи, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть отримати речі бувши у вжитку а саме: дитячі, чоловічі, жіночі за наявністю іграшки, посуд, постільну білизну. Щоб отримати речі потрібно надати документи: - довідку про доходи, - довідку про склад сім’ї . Пункт прокату створений з метою надання громадянам можливості отримувати в тимчасове використання технічних засобів та пристроїв реабілітації. Послуга надається згідно Положення про пункт прокату. В наявності у прокаті є: - інвалідні візки ( нові та вживані), -палиці, милиці (ліктьові), - ходунки, - роллатори, - стільці туалетні, - дитячі інвалідні візки, - милиці дитячі. Засоби реабілітації надаються на підставі наступних документів: заяви потребуючого (опікуна, піклувальника); довідки медичної установи про необхідність забезпечення засобами; копія паспорта. (При собі мати оригінал). Послугами прокату населення міста може скористуватися на безоплатній основі, згідно Положення про територіальний центр. Термін, на який видається засіб реабілітації: від 1 дня до 6 місяців (термін узгоджується сторонами у договорі). Договір оформлюється на підставі: паспорта, довідки від лікаря, про те, що заявник потребує відповідний засіб реабілітації. За згодою сторін користування засобом реабілітації може бути продовжене на новий термін шляхом внесення доповнень до договору. Наймач має право у будь-який час повернути засіб реабілітації, але обов’язково в зазначений термін і у справному стані. У разі необхідності надання засобу реабілітації для дитини надається свідоцтво про її народження та копія паспорта одного з батьків. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), звертається до всіх небайдужих громадян , якщо у Вас є речі, посуд, дитячий одяг, постільна білизна, іграшки і т. д., якими Ви вже не користуєтесь ми раді будем отримати цю допомогу, та в подальшому надати людям які цього потребують. Додаткову інформацію можна отримати за адресою територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Первомайськ, який знаходиться по вулиці Грушевського,1, або за телефоном: (05161)52389.

2021-03-18 16:27:34
...
ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ТА COVID-19 ПО МІСТУ ПЕРВОМАЙСЬКУ

За інформацією медичних закладів міста станом на 12.00 год. 18 березня 2021 року у місті Первомайську зареєстровано 98 нових пацієнтів з діагнозом ГРВІ. Під щоденним спостереженням медиків на самоізоляції всього перебувало 438 осіб, які виїжджали за кордон, 438 осіб завершили самоізоляцію здоровими. Всього у місті зареєстровано 1524 випадки захворювання на COVID-19: 107 пацієнтів знаходяться на амбулаторному лікуванні, 33 госпіталізовано, 1337 одужали, 47 померли. Під наглядом лікарів перебувають 159 осіб, які контактували з пацієнтами хворими на COVID-19. Просимо Вас продовжувати відповідально ставитись до рекомендацій МОЗ, дотримуватись дистанції при спілкуванні, при перебуванні в чергах і в транспорті. Частіше мийте руки, використовуйте дезінфікуючі засоби, а також носіть маски.

2021-03-18 16:19:42
...
У ПЕРВОМАЙСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПРИ ВИКОНКОМІ

17 березня 2021 року відбулось засідання техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Первомайської міської ради. Під час засідання йшлося про стан епідемічної ситуації щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Первомайської міської територіальної громади та запровадження додаткових заходів контролю за дотриманням протиепідемічних обмежень. Присутні заслухали головних лікарів КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Тетяну Оболенську та Віктора Готку. Доповідачі зазначили, що епідемічна ситуація на території громади погіршується. За останній тиждень захворіло 47 осіб, лікуються вдома 109 осіб, в стаціонарі 32 особи, померлих - 2 особи. Кількість контактних осіб збільшується, наразі їх 112 осіб. Хворих на пневмонію - 60 осіб, які лікуються амбулаторно. Захворюваність на ГРВІ зростає, проте покищо не перевищує епідпоріг. На даний час 11 класів закладів освіти та 1 група дошкільної освіти переведені на самоізоляцію. Аналіз перебігу епідситуації свідчить, що з кожним днем збільшується питома вага дітей шкільного віку і вони є найбільш активним джерелом інфекції. На даний час в центральній районній лікарні знаходяться 74 особи. У хворих хвороба стала проходити у більш важкій формі. Постає питання про збільшення кількості ліжок у лікарні для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. За результатами наради прийняті відповідні рішення. Зокрема керівникам виконавчих органів міської ради, міських структурних підрозділів органів виконавчої влади, керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності рекомендовано забезпечити жорсткий контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів; суворо дотримуватися рекомендацій щодо організації та проведення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19; заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів на території Первомайської міської територіальної громади.

2021-03-18 16:16:38
...
Станом на 10:00 18 березня в Миколаївській області зареєстровано 421 новий випадок COVID-19

Станом на 18.03.2021 з усіх 47094 (+421) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: м. Миколаїв – 31301 (+222); м. Первомайськ – 1524 (+9); м. Южноукраїнськ – 1490 (+5); м. Вознесенськ – 1197 (+38); м. Очаків – 929 (+24); Арбузинський район – 560 (+1); Баштанський район – 624; Березанський район – 574 (+1); Братський район – 413 (+7); Березнегуватський район – 283; Веселинівський район – 459 (+5); Вітовський район – 1762 (+53); Вознесенський район – 442 (+5); Врадіївський район – 365 (+12); Єланецький район – 201 (+2); Доманівський район – 610 (+1); Казанківський район – 491; Кривоозерський район – 294; Миколаївський район – 661 (+15); Новобузький район – 426; Новоодеський район – 1038 (+5); Очаківський район – 423 (+11); Первомайський район – 537 (+5); Снігурівський район – 490. Захворювання на COVID-19 встановлено у 1861 (+9) працівників закладів охорони здоров’я. _______________ Одужало хворих за добу – 191, всього одужало – 39790. Померло всього від наслідків COVID-19 – 897, за добу – 9. __________________ За останню добу методом ПЛР обстежено – 920 осіб, методом ІФА – 475. ___________________ Відповідно до інформації інформаційно-аналітичної системи ДП «Медичні закупівлі України» (система MEDdata), станом на 10:00 18.03.2021 на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області, розгорнутих під госпіталізацію хворих з COVID-19 знаходиться 1477 осіб, хворих на COVID-19 або з підозрою, з них: - у КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» - 118; - Первомайська центральна районна лікарня – 60 хворих та 14 осіб з підозрою; - міська лікарня №1 м.Миколаєва – 190 хворих та 22 особи з підозрою; - пологовий будинок №1 м. Миколаєва – 12 хворих та 2 особи з підозрою; - Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня – 35 хворих та 11 осіб з підозрою; - Баштанська центральна районна лікарня – 9 хворих та 4 особи з підозрою; - Вознесенська міська багатопрофільна лікарня – 42 хворих та 17 осіб з підозрою; - Новобузька центральна районна лікарня – 37 хворих та 10 осіб з підозрою; - міська лікарня №3 м.Миколаєва – 102 хворих та 71 особа з підозрою; - міська дитяча лікарня №2 м.Миколаєва – 12 хворих та 20 осіб з підозрою; - міська лікарня №5 м.Миколаєва – 201 хворий та 118 осіб з підозрою; - Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня – 16 хворих та 2 особи з підозрою; - Миколаївська центральна районна лікарня – 21 хворий та 13 осіб з підозрою; - Новоодеська центральна районна лікарня – 74 хворих; - Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр -78 хворих та 4 особи з підозрою; - Доманівська центральна районна лікарня – 39 хворих та 21 особа з підозрою; - Очаківська багатопрофільна лікарня – 79 хворих та 3 особи з підозрою; - Снігурівська центральна районна лікарня – 17 хворих та 3 особи з підозрою.

2021-03-18 11:17:52
...
Увага, поліція встановлює місцезнаходження безвісти зниклого неповнолітнього Дениса Конопліна!

16 березня Коноплін Денис Олександрович 2003 року народження мешканець с. Яструбинове Вознесенського району пішов із дому та до теперішнього часу не повернувся. Прикмети: зріст 165-170 см, худорлявої статури, волосся чорного кольору, зачіска «під панка», очі карі, в лівому вусі сережка. Був одягнений у куртку синього кольору, темні кросівки, штани гірчичного кольору. Правоохоронці звертаються із проханням до громадян, які можуть допомогти встановити місцезнаходження розшукуваного, або надати будь-яку іншу корисну інформацію, повідомити її до Вознесенського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська, 24 або за телефонами (05134) 4-54-44, 0669125027 або 102. Вознесенське районне управління поліції Миколаївської області

2021-03-18 11:13:23
...
15 053 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 18 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 744 дитини та 425 медпрацівників.

Також за минулу добу ▪️госпіталізовано – 4 376 осіб; ▪️летальних випадків – 267; ▪️одужало – 6 514 особи; ▪️здійснено тестувань за добу – 118 780 (зокрема методом ПЛР – 53 039, методом ІФА – 21 782, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 43 959). За весь час пандемії в Україні захворіло – 1 504 076 осіб; одужало – 1 244 190 осіб; летальних випадків – 29 253; проведено ПЛР-тестувань – 7 520 147. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1092), Житомирській (1398), Львівській (1092), Одеській (997) та Хмельницькій (800) областях. Кількість захворювань в регіонах за добу: м. Київ – 1 092 випадки; Вінницька область – 751 випадок; Волинська область – 330 випадків; Дніпропетровська область – 655 випадків; Донецька область – 651 випадок; Житомирська область – 1 398 випадків; Закарпатська – 614 випадків; Запорізька область – 428 випадків; Івано-Франківська область – 559 випадків; Київська область – 727 випадків; Кіровоградська область – 149 випадків; Луганська область – 74 випадки; Львівська область – 1 092 випадки; Миколаївська область – 424 випадки; Одеська область – 997 випадків; Полтавська область – 394 випадки; Рівненська область – 390 випадків; Сумська область – 570 випадків; Тернопільська область – 692 випадки; Харківська область – 732 випадки; Херсонська область – 96 випадків; Хмельницька область – 800 випадків; Черкаська область – 367 випадків; Чернівецька область – 596 випадків; Чернігівська область – 475 випадків.

2021-03-18 09:25:13
...
Правоохоронці затримали миколаївця на отриманні неправомірної вигоди у 65 тисяч гривень за вирішення питання про одержання диплома без навчання в університеті

17 березня слідчі слідчого управління ГУНП та співробітники УСБУ під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали жителя Миколаєва під час отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 55 000 грн. Зловмисник повинен був передати гроші службовим особам одного з миколаївських університетів за видачу диплома бакалавра без фактичного навчання у зазначеному навчальному закладі з внесенням недостовірних даних про отримання вищої освіти до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Наразі триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ст. 368-3 КК України «Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, поєднаний із вимаганням неправомірної вигоди». Вирішується питання про затримання чоловіка у порядку ст. 208 КПК України та повідомлення про підозру причетним до вказаного злочину особам. Зараз тривають обшуки за місцем мешкання фігурантів та у навчальному закладі. Відділ комунікації поліції Миколаївської області

2021-03-18 09:19:16
...
За крадіжку у Первомайську – «гастролера» засуджено до 9 років позбавлення волі

Первомайською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво та підтримувалось публічне обвинувачення у суді стосовно раніше судимого за злочини проти власності 44-річного жителя Херсонської області, який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах, поєднана з проникненням у житло, вчинена за попередньою змовою групою осіб, повторно). У суді доведено, що 17 серпня 2018 року зловмисник за попередньою змовою з невстановленою особою (матеріали, відносно якої виділені в окреме провадження) достовірно знаючи, що в будинку 64- річній жительці м. Первомайськ знаходяться грошові кошти, проник до житла та викрав грошові кошти в сумі 32 тисячі доларів США, 150 тисяч гривень, дві золоті обручки та золоту підвіску, спричинивши потерпілій матеріальні збитки на загальну суму 1 млн грн. Відтак, Первомайський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованого злочину та засудив його до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. За інформацією Первомайської окружної прокуратури

2021-03-18 09:13:14
...
На Миколаєвщині,невиконання обов'язків по догляду за дитиною,призвело до загибелі п’ятирічного хлопчика

Тіло малюка знайшли у водоймі в селі Воєводське Арбузинського району Миколаївської області вдень 16 березня. Встановлено, що до вказаного населеного пункту він приїхав із рідними у гості до родичів. Поки дорослі займались своїми справами, дитина мала знаходитись під наглядом 72-річної бабусі, проте хлопчик з території домоволодіння пішов. Помітивши відсутність малюка через декілька годин, рідні кинулись на його пошуки. Хлопчика знайшли вже мертвим у ставку, розташованому неподалік. Для встановлення остаточної причини смерті тіло дитини направили на судово-медичну експертизу. За фактом смерті хлопчика, як того вимагає процедура у подібних випадках, слідчі відкрили кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України «Умисне вбивство малолітньої дитини». Також розпочато розслідування за ст. 166 КК України «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною», санкція якої передбачає до п'яти років позбавлення волі. Триває розслідування, у ході якого поліцейські з’ясовуватимуть усі обставини трагедії та ступінь провини кожного з дорослих. Первомайський районний відділ поліції Миколаївської області

2021-03-17 14:01:13
...
Станом на 10:00 17 березня в Миколаївській області зареєстровано 459 нових випадків COVID-19

Станом на 17.03.2021 з усіх 46673 (+459) виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: м. Миколаїв – 31079 (+267); м. Первомайськ – 1515 (+1); м. Южноукраїнськ – 1485 (+11); м. Вознесенськ – 1159 (+45); м. Очаків – 905 (+23); Арбузинський район – 559 (+1); Баштанський район – 624; Березанський район – 573; Братський район – 406 (+11); Березнегуватський район – 283 (+1); Веселинівський район – 454 (+19); Вітовський район – 1709 (+3); Вознесенський район – 437 (+7); Врадіївський район – 353; Єланецький район – 199; Доманівський район – 609; Казанківський район – 491 (+23); Кривоозерський район – 294; Миколаївський район – 646 (+4); Новобузький район – 426; Новоодеський район – 1033 (+28); Очаківський район – 412 (+13); Первомайський район – 532; Снігурівський район – 490 (+2). Захворювання на COVID-19 встановлено у 1852 (+18) працівників закладів охорони здоров’я. _______________ Одужало хворих за добу – 140, всього одужало – 39599. Померло всього від наслідків COVID-19 – 888, за добу – 12. __________________ За останню добу методом ПЛР обстежено – 825 осіб, методом ІФА – 390. ___________________ Відповідно до інформації інформаційно-аналітичної системи ДП «Медичні закупівлі України» (система MEDdata), станом на 10:00 17.03.2021 на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області, розгорнутих під госпіталізацію хворих з COVID-19 знаходиться 1426 осіб, хворих на COVID-19 або з підозрою, з них: - у КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» - 118; - Первомайська центральна районна лікарня – 58 хворих та 7 осіб з підозрою; - міська лікарня №1 м.Миколаєва – 186 хворих та 24 особи з підозрою; - пологовий будинок №1 м. Миколаєва – 8 хворих та 3 особи з підозрою; - Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня – 32 хворих та 11 осіб з підозрою; - Баштанська центральна районна лікарня – 8 хворих та 4 особи з підозрою; - Вознесенська міська багатопрофільна лікарня – 36 хворих та 20 осіб з підозрою; - Новобузька центральна районна лікарня – 33 хворих та 8 осіб з підозрою; - міська лікарня №3 м.Миколаєва – 105 хворих та 72 особи з підозрою; - міська дитяча лікарня №2 м.Миколаєва – 15 хворих та 11 осіб з підозрою; - міська лікарня №5 м.Миколаєва – 174 хворих та 135 осіб з підозрою; - Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня – 15 хворих та 1 особа з підозрою; - Миколаївська центральна районна лікарня – 21 хворий та 17 осіб з підозрою; - Новоодеська центральна районна лікарня – 67 хворих; - Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр - 77 хворих та 2 особи з підозрою; - Доманівська центральна районна лікарня – 35 хворих та 18 осіб з підозрою; - Очаківська багатопрофільна лікарня – 75 хворих та 3 особи з підозрою; - Снігурівська центральна районна лікарня – 16 хворих та 11 осіб з підозрою.

2021-03-17 12:09:16
...
Суд оправдал экс-вице-мэра Первомайска по делу о получении взятки, потому что заявитель «выполнял поручение» СБУ

Суд усмотрел провокацию преступления по делу о передачи в 2017 году взятки для тогдашней заместительницы городского головы Первомайска Светланы Свидерко, которую в итоге оправдали. Об этом «Преступности.НЕТ» стало известно из соответствующего приговора. Согласно позиции гособвинения, заместитель мэра во время одной из встреч с предпринимателем 14 июля 2017 года «убедила предоставить ей денежные средства в сумме по пять тысяч гривен за каждый объект наружной рекламы за предоставление ею услуг по подготовке и представления в исполнительный комитет Первомайского городского совета надлежащим образом оформленных документов». В августе чиновница действительно говорила на сессии о согласовании депутатской комиссией и исполкомом пяти рекламных конструкций. Позже предприниматель звонил чиновнице и сказал, что благодаря ей получил разрешение на рекламу. Через несколько дней после этого, 18 сентября 2017 года, он передал заместителю мэра 25 тысяч гривен. После этого в ее кабинет зашли сотрудники УСБУ. Свидерко в суде отрицала вину. Она подтвердила, что несколько раз потерпевший обращался к ней по поводу размещения рекламных конструкций и она давала ему определенные консультации, как сделать это законным образом. При этом она отрицала, что говорила что-то о неправомерной выгоде. В день передачи взятки, предприниматель позвонил ей и спросил сможет ли сам оформить «бегунок» с подписями членов исполкома. Свидерко ответила, что он сможет это сделать после получения проекта решения исполкома. Вскоре ФЛП зашел к ней в кабинет с проектом решения и «бегунком», на котором стояли подписи девяти человек – она также его подписала. Далее, по ее словам, мужчина сказал, что едет в отпуск на несколько дней и положил что-то под калькулятор. Она отвлеклась на телефонный звонок, а когда поняла, что ей положили деньги, то встала и намеревалась сообщить об этом руководству и полиции, но в этот момент в кабинет вошли сотрудники военной прокуратуры и СБУ. Она отметила, что предприниматель мог так поступить из-за личной неприязни, которые появились в 2008-2010 году во время ее работы на должности начальника правового отдела горсовета – тогда она курировала вопрос, чтобы взяткодатель освободил незаконно занятый земельный участок и выплатил компенсацию за нарушение. Установленные в кабинете заммэра камеры зафиксировали, как в тот день взяткодатель говорил с чиновницей. Потом она начала говорить по телефону, а мужчина положил деньги под калькулятор. Далее женщина отключила свой компьютер, договорила по телефону и направилась к выходу – в этот момент зали сотрудники правоохранительных органов. Денег женщина не касалась. Суд пришел к выводу, что сторона обвинения не доказала то, что чиновница как-то требовала деньги у потерпевшего или другим образом влияла на него. А данные аудиоконтроля наоборот свидетельствуют, что определенные действия предпринимателя были для нее неожиданными, вызывали удивление. Ряд свидетелей из числа членов исполкома и работников мэрии отрицали, что их кто-то просил за положительное решение относительно рекламы. При этом некоторые говорили, что предприниматель был настойчив при желании оформить все необходимые документы, а некоторые поясняли, что мужчина не реагировал на определенные замечания к документации. «Каких-либо конкретных, объективных и проверенных данных, которые бы свидетельствовали о начале преступных действий со стороны Лицо_1 (Свидерко, - ПН) еще до внесения сведений в ЕРДР стороной обвинения не представлено. Напротив, именно действия Лицо_2 (потерпевший по делу, ФЛП Марущак, - ПН) носили активный поисковый характер, направленный на предоставление неправомерной выгоды, поскольку именно Лицо_2 было инициатором всех встреч с обвиняемой. Каждая инициированная им провокационная встреча негласно фиксировалась сотрудниками СБУ, что указывает на то, что Лицо_2 выполняло определенные поручения правоохранительных органов, активно, настойчиво и целенаправленно действовал под их контролем, преследуя исключительно одну цель - предоставление неправомерной выгоды конкретной должностному лицу. При этом он неоднократно подчеркивал, что принятие решения о предоставлении разрешения на установку носителей наружной рекламы ему необходимо как можно быстрее и у него нет времени ждать. Свидетели Лицо_27 и Лицо_28 (чиновники мэрии, - ПН) также отметили, что Лицо_2 настаивал на подготовке решения именно 18.09.2017р. Итак, такое поведение Лицо_2, который пытался в любой способ предоставить неправомерную выгоду Лицо_1 именно 18.09.2017р., дает достаточные основания полагать, что имела место провокация, которая не была опровергнута прокурором», – подчеркнул суд в приговоре. ДЖЕРЕЛО

2021-03-17 09:54:51
...
Співробітники управління у справах дітей завітали до родини яка залишила Донбас та проживає у Первомайську

Зазвичай, в своїх публікаціях ми намагаємося подати Вам, наші дорогі читачі, загальну інформацію щодо проведення рейдів, засідань колегії чи комісії, тощо. Цього разу хочемо акцентувати Вашу увагу на людях, долі яких скалічені війною, та які потребують особливої уваги з боку держави, підтримки громади. Близько 6 років тому, залишивши на Донбасі нажите майно, в пошуках кращої долі та прихистку, не піддавшись на пропаганду, погрози агресорів, на території нашого міста з'явилися 2 рідні сестри разом з 3 малолітніми дітьми. Пройшовши кола вогненного пекла, поневіряння без даху над головою, та, залишившись без засобів існування, матері з дітьми очікували на захист, гарантії, омріяний спокій. Нажаль, не сталося, чого бажалося. Державна допомога в розмірі 1 тис. грн. в сучасних умовах виявилася недостатньою для повноцінного функціонування сім'ї, не вдалося знайти роботу зі стабільним заробітком, відтак поневіряння, постійні пошуки продовжилися. Можливо, сім'ї з дітьми й надалі, без перебільшення, можливо діти й надалі існували б в умовах, що принижують гідність в холоді, аби не рішучість та небайдужість керівника закладу освіти в якому навчається малеча. Звісно, ми не чародії, та миттєво не можемо перетворити життя родин на казку. Водночас, 12.03.2021 р. почався новий відлік часу, коли діти перебувають в повній безпеці, дорослі мають час, аби впорядкувати власне життя. "Наостанок, дозволимо собі висловити колективне бачення вирішення існуючих соціальних проблем. З досвіду практичної діяльності переконані, що лише небайдужість громади є ключем, який дозволить забезпечити захист прав дітей. Шановні співгромадяни, не будьмо байдужими до долі підростаючого покоління, не залишаймося осторонь випадків зловживання підлітками спиртними напоями на порогах торгівельних маркетів, постійних криків дітей за стіною багатоповерхівки, чи перебування однієї з багатодітних сусідок в постійних обіймах зеленого звабника! Пам'ятаймо, що від наших дій сьогодні, залежить майбутнє цілого покоління!" - повідомляеться у повідомленні управління у справах дітей Первомайської міської ради.

2021-03-17 09:40:13
...
11 833 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 17 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 609 дітей та 388 медпрацівників.

Також за минулу добу ▪️госпіталізовано – 4 887 осіб; ▪️летальних випадків – 289; ▪️одужало – 5 467 осіб; ▪️здійснено тестувань за добу – 121 144 (зокрема методом ПЛР – 50 966, методом ІФА – 22 035, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 48 143). За весь час пандемії в Україні захворіло – 1 489 023 особи; одужало – 1 237 676 осіб; летальних випадків – 28 986; проведено ПЛР-тестувань – 7 467 108. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1 121), Львівській (884), Одеській (883), Вінницькій (750) та Харківській (750) областях. Кількість захворювань в регіонах за добу: м. Київ – 1 121 випадок; Вінницька область – 750 випадків; Волинська область – 239 випадків; Дніпропетровська область – 539 випадків; Донецька область – 373 випадки; Житомирська область – 482 випадки; Закарпатська – 557 випадків; Запорізька область – 348 випадків; Івано-Франківська область – 506 випадків; Київська область – 630 випадків; Кіровоградська область – 112 випадків; Луганська область – 110 випадків; Львівська область – 884 випадки; Миколаївська область – 452 випадки; Одеська область – 883 випадки; Полтавська область – 265 випадків; Рівненська область – 433 випадки; Сумська область – 283 випадки; Тернопільська область – 485 випадків; Харківська область – 750 випадків; Херсонська область – 66 випадків; Хмельницька область – 703 випадки; Черкаська область – 297 випадків; Чернівецька область – 481 випадок; Чернігівська область – 84 випадки.

2021-03-17 09:27:33
...
У ПЕРВОМАЙСЬКОМУ ВИКОНКОМІ ПРОЙШЛА АПАРАТНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ УПРАВЛІНЬ ТА СЛУЖБ МІСЬКОЇ РАДИ, ВІДДІЛІВ АПАРАТУ ВИКОНКОМУ

16 березня 2021 року пройшла чергова апаратна нарада з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради. Розпочалася нарада з інформації начальника фінансового управління міської ради Сергія Шугурова щодо виконання бюджету Первомайської міської територіальної громади; стану погашення кредиторської заборгованості; стану фінансування захищених статей видатків, проблемні питання. Перший заступник Дмитро Малішевський доповів про роботу підпорядкованих підрозділів: управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань, відділу комунальної власності і земельних відносин. Першочерговим завданням для керівників структурних підрозділів є досягнення конкретного результату роботи, зазначив посадовець. Так управлінню економічного розвитку необхідно поставити в пріоритет розвиток туристичного напрямку в Первомайській ОТГ, скласти план покращення інвестиційного клімату і зростання привабливості туристичної галузі територіальної громади. Заступник міського голови Володимир Рябченко та начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко піднімали питання щодо необхідності обстеження технічного стану шкільних та дошкільних закладів та визначення тих, які потребують термінових та першочергових заходів щодо ремонту будівель, заміни вікон, ремонту туалетних приміщень тощо. Про хід робіт з реконструкції відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, доповідав Олег Чекрижов – головний лікар КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня». Наразі проводиться поточний ремонт відділення, а днями лікарня очікує на дороговартісний апарат цифрового рентгену та 2 апарати ШВЛ. Про епідемічну ситуацію в місті щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання COVID-19 доповідали: Тетяна Оболенська – головний лікар КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Віктор Готка – головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня». Зазначено що лікарні укомплектовані особистими засобами захисту на 2 місяці і препаратами для боротьби з епідемією COVID-19 на 90%. Особливу увагу приділили питанню руху громадського транспорту в мікрорайонах міста «Поронівка» та «Скала», доручивши КП «Управління пасажирських перевезень» перевірити та налагодити рух маршруток. Окрім того управлінню ЖКГ надано доручення вирішити питання зі сміттєпроводом в багатоповерхівці по вул. Гвардійський.

2021-03-17 09:20:47
...
Жителі Первомайська скаржаться на покинутий будинок, який стоїть біля житлового масиву вже кілька років

Жителі мікрорайону Кам'янка в Первомайську який рік намагаються привернути увагу влади до аварійної будівлі, яка розташована серед житлових будинків. Про це йдеться в сюжеті програми «Об'єктив» на НІС-ТВ. Як розповіли городяни, руїни привертають увагу наркоманів та становлять небезпеку для дітей, так як вже давно перетворилися на звалище. - Люди викидають сміття постійно, це сміття скрізь, там наркомани, діти бігають. Зверталися до одного депутата, другого, була відповідь - потрібно знести його за допомогою великої техніки або вибухівки, - поділилася мешканка району Марина. Незважаючи на пораду влади, дозвіл на знесення будівлі так і не дали. Згодом люди, які живуть поруч, стали боятися такого сусідства. - Тут свавілля повністю. Сюди заходять наркомани, кидають шприци, маленькі діти ходять. Я думаю, що тут треба навести порядок, - розповіла мешканка Первомайська Марія. За її словами, люди неодноразово намагалися прибратися на території самостійно, проте признаються, що їх сил недостатньо. - Ми робили суботник, скинулися грошима, найняли машину, самі прибирали, але там же стільки накидано (сміття, - прим.), Що ми не в силах це все зробити. Потрібно, щоб дали якусь допомогу, - додала жінка. Активісти просять представників влади втрутитися і у співпраці з мешканцями прилеглих до території будівництва будинків ліквідувати небезпечну для городян зону. - Ми просимо, щоб нам дали машину і комунальних працівників для виносу сміття з самого будинку, так як там може бути небезпечно і люди бояться. А ми вже обіцяємо прибрати територію навколо, - також додала інша мешканка Олена. У мерії про це питання знають, запевнив інспектор з благоустрою Василь Гніденко. Більш того, його взяли на контроль і планують вирішити проблему вже цієї весни. - Це не нове для нас питання, міська влада вже звернула увагу, про це йшлося і на нараді за участю начальника управління житлово-комунального господарства. Думаю, це питання буде вирішене цієї весни, - сказав Василь Гніденко.

2021-03-16 19:39:43