Новина

Псевдооператори мобільного зв’язку оформили на мешканку Інгульського району онлайн-кредит у понад 10 тис. грн.

5 листопада до Інгульського відділу поліції звернулася місцева жителька з повідомленням про те, що вона стала жертвою шахраїв. Зі слів потерпілої, на її мобільний зателефонував невідомий чоловік, який представився оператором компанії мобільного зв’язку, та повідомив, що потрібно звірити деякі особисті данні за номером та інформацію, коли і як поповнювався рахунок мобільного. Заявниця відповіла на усі запитання зловмисника, після чого він порекомендував вимкнути на годину сім-карту для нібито її перезавантаження.

Через деякий час жінка увімкнула картку, однак вона вже була не активна. В подальшому постраждалій зателефонував представник кредитної компанії, який повідомив, що на її ім’я було оформлено онлайн-кредит на загальну суму понад 10 тисяч гривень. Жінка, зрозумівши, що її ошукали, звернулася до поліції.

Слідчими Інгульського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Тривають слідчі дії.

Поліція застерігає громадян від подібного спілкування. Ні в якому разі не надавайте невідомому співрозмовнику свої особисті дані – це можуть бути шахраї. Працівники центрів з обслуговування мобільного зв’язку володіють достатньою інформацією про клієнтів і не випитуватимуть її у вас. Тож радимо з приводу питань, які вас турбують, звертатись безпосередньо до таких центрів і не вести розмови з незнайомцями по телефону.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Переглядів: 98 2019-11-06 14:27:41 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю