Новина

Соколов склав повноваження депутата Миколаївської облради

Депутат Миколаївської обласної ради, голова фракції «Батьківщина» Михайло Соколов написав заяву про складання депутатських повноважень.

Крім цього, Михайло Соколов склав повноваження керівника обласної організації партії «Батьківщина».

У зв'язку з цим, 7 листопада, перед сесією Миколаївської облради відбудеться екстрене засідання обласної виборчої комісії. На ньому буде розглянуто заяву Михайла Соколова про складання депутатських повноважень, а також прийнято рішення про визнання депутатом обласної ради наступного за списком у виборчому списку партії «Батьківщина».

Ним стане Дмитро Гуринчук. Відзначимо, чт, він разом з депутатами облради був присутній на закритій зустрічі з головою Миколаївської ОДА Олександром Стадником, де обговорювалося питання відставки голови облради Вікторії Москаленко.

Дмитро Гуринчук є власником приватного підприємства «Кряж». 24 жовтня 2019 року видання «Моє місто N» опублікувало журналістське розслідування, пов'язане з незаконною діяльністю даного підприємства по організації роботи піщаного кар'єру на землях сільськогосподарського призначення в Миколаївському районі Миколаївської області.

На парламентських виборах, які пройшли влітку цього року, Дмитро Гуринчук балотувався в народні депутати України під номером 103 у виборчому списку партії «Батьківщина».

джерело

Переглядів: 539 2019-11-07 11:13:31 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю