Новина

ОТГ на Миколаївщині придбала власний міні-асфальтовий завод.

Казанківська об'єднана територіальна громада придбала міні-асфальтовий завод. Про це повідомляється на сторінці ОТГ в Фейсбук.

Ремонт вулиць і доріг між населеними пунктами є проблемою дуже важливою, найгострішою і злободенною. Щоб допомогти цьому, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом з депутатським корпусом вже давно обдумував і планував придбати для потреб громади асфальтний міні-завод.

Після створення комунального підприємства «ДоброБуд» стало реальним реалізувати цю задумку. Для КП придбали спеціальну техніку та обладнання: рециклер асфальтобетону РА-800, встановлений на причепі-платформі і дизельний дорожній каток Dynapc CC122.

Обладнання придбане на кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад на суму понад 1 млн гривень і власні кошти селищної ради в сумі 31,4 тис гривень.

Придбання такої спецтехніки дозволить самостійно, власними силами і втричі дешевше виконувати поточний ремонт і обслуговування доріг на території об'єднаної територіальної громади. І це дасть також істотну економію коштів, адже вартість доставки асфальту і вартість послуг зовнішніх фірм і компаній сьогодні дуже висока. Маючи свій міні - завод, громада в найкоротші терміни зможе чинити дорожнє покриття.

ДЖЕРЕЛО

Переглядів: 1114 2019-11-08 09:07:38 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю