Новина

На р. Південний Буг виявлено порушника з 40 кг риби.

Вісімнадцятого листопада 2019 року Миколаївський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства.

На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення.

Інцидент стався на р. Південний Буг, поблизу с. Себине Новоодеського району Миколаївської області.

Близько 13 години виявлено порушника, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям –мисиновою сіткою. У сітці знаходилась така риба: карась сріблястий – 97 екз. та щука – 12 екз. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 40 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 5 729 грн.

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (096) 907-50-08. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

Повідомляємо, любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати 5 шт. на одного рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше 10 шт. Добова норма вилову водних біоресурсів становить 3 кг на особу.

Переглядів: 673 2019-11-18 16:49:46 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю