Новина

«Слабо признаться патрульному, что на**ал на автомобиль?»,, - в Первомайську п'яні чоловіки влаштували перепалку з копами.
'

У місті Первомайськ троє правопорушників на Toyota Land Criuser в неадекватному стані влаштували перепалку з співробітниками поліції. Зокрема, чоловіки відмовлялися проходити огляд на наявність в крові алкоголю, а один з них помочився на службовий автомобіль поліції. Про це повідомляє інтернет-видання «Моє місто».

Під час спілкування з екіпажем поліції, злочинці вели себе зухвало - нецензурно висловлювалися, ображали поліцейських і погрожували влаштувати їм проблеми.

Також чоловік, якого поліцейський називає Микола Томачинський, відмовлявся продути «Драггер» або ж здати аналіз на наявність в крові алкоголю в медустанові.

Крім того, з розмови поліцейського із затриманим з'ясувалося, що один з правопорушників помочився на задній бампер службового автомобіля Skoda Rapid.

«Стоит лоб 50-летний и не может признаться в том, что сделал. Великий бизнесмен города. А слабо признаться патрульному, что он нассал на автомобиль! Слабо?», , - емоційно вичитує затриманого один з патрульних.

ДЖЕРЕЛО

Переглядів: 1312 2019-11-30 14:12:54 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю