Новина

На сайті президента з'явилася петиція про заборону продукції Apple в Україні.

Автор петиції про заборону Apple в Україні Роман Максимчук пропонує створити програму з утилізації придбаної українцями продукції американської компанії через відображення включеного Росією Криму "російською територією" в додатках Apple.
29 листопада на сайті президента України було опубліковано петиція №22 / 079808-ЕП про заборону продажу та користування продукцією Apple через відображення включеного Росією Криму "російською територією" в додатках компанії.

"Компанія Apple підтримала окупацію Криму, визначивши його територією Росії в своїх додатках. Вимагаю негайно заборонити їх діяльність в Україні, заборонити їх продукцію - її ввезення і наявну", - заявив автор документа Роман Максимчук.

Він пропонує прирівняти iPhone до георгіївською стрічці і створити державну програму з утилізації придбаної українцями продукції Apple, в якій буде передбачено відшкодування шкоди для громадян.

Станом на 20.45 1 грудня петицію підписали 322 людини. Для розгляду президентом вона повинна набрати 25 тис. Підписів протягом 90 днів.

27 листопада Apple на території Росії початку відображати окуповані Крим і Севастополь "російської" територією. При цьому для України кримські міста почали позначатися без приналежності до тієї чи іншої держави.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розкритикував Apple за позначення на її картах Криму як частини Росії. Екс-глава українського МЗС Павло Клімкін припустив, що українські користувачі могли б оголосити бойкот компанії.

За даними Reuters, спосіб відображення розташування в Криму в програмному забезпеченні компанія змінила в знак поваги до російських політиків, які зажадали, щоб півострів називали частиною Росії. Після критики в Apple вирішили провести аудит своєї політики щодо спірних територій.

джерело

Переглядів: 116 2019-12-02 09:43:29 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю