Новина

Енергоблок №3 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі

4 січня 2020 року о 05:04 енергоблок №3 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі дією автоматичного захисту. Причини спрацьовування захисту з'ясовуються.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на Південно-Українській АЕС і прилеглій території не змінювався та знаходиться у межах діючих норм.

В даний час в роботі перебувають два енергоблоки Южно-Української АЕС. Сумарна потужність генераторів становить 2 040 МВт.

Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Довідка. Південно-Українська АЕС - розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Південно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегату загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга - гідроагрегат №3).


джерело

Переглядів: 204 2020-01-04 13:17:35 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю