Новина

Завдяки професійним діям поліцейських та пильності громадян правоохоронці розшукали двох хлопчиків, які загубились у Корабельному район.

Подія сталась 12 січня, близько 21:30 вечора з повідомленням про зникнення 10-річного сина та 11-річного племінника до поліції звернулась мешканка Вітовського району.

Жінка повідомила правоохоронцям, що діти разом із батьком одного із них повертались від бабусі із Великої Коренихи, однак у Корабельному районі, зі слів чоловіка, пішли до вбиральні та більше не повернулись.

На розшук безвісти зниклих дітей був задіяний особовий склад Корабельного відділу поліції, відділу ювенальної поліції та оперативники Управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській області. Правоохоронці перевіряли можливі місця перебування втікачів. Орієнтування з прикметами хлопчиків також отримали наряди поліції, які здійснювали патрулювання вулиць обласного центру. Також повідомлення про розшук неповнолітніх було опубліковано на Facebook-сторінці «Розшук дітей ГУНП у Миколаївській області за сприяння ПрАТ Київстар».

13 січня, пильні миколаївці почали звертатись до поліції та інформувати, що бачили дітей біля місцевого зоопарку.

Впродовж декількох годин після звернення небайдужих громадян поліцейські з’ясували, що хлопчаки відвідали зоопарк, побували на ринку, відвідали супермаркет, що знаходився поблизу, та пішли далі.

Припустивши, що втікачі можуть повернутись до бабусі у Велику Корениху, оперативники відправились на місцевий автовокзал, де і відшукали хлопців.

Поліцейські відвезли дітей до відділку та сповістили про їхнє знайдення батьків.

Найближчим часом ювенальні поліцейські притягнуть батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення), що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі малолітні перебувають за місцем свого мешкання. Відносно них ніяких протиправних дій скоєно не було.

Шановні батьки! Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед у ваших руках. Через байдуже ставлення, вони можуть опинитись у небезпеці. Правоохоронці попереджають: неналежне виконання батьківських обов’язків тягне за собою не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Переглядів: 68 2020-01-14 08:52:56 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю