Новина

Уродженця Миколаєва, співака Олександра Сєрова підстрелили в Москві.

Популярний співак Олександр Сєров постраждав в перестрілці в Москві. З друзями в ресторані закінчився для уродженця України госпіталізацією з пораненням в ногу.
Сєров разом з друзями щось не поділили з іншими відпочиваючими в ресторані. Між чоловіками за сусідніми столиками виник конфлікт. Розбиратися пішли на вулицю. З'ясування стосунків закінчилося перестрілкою. У одного з чоловіків виявився пістолет.

«Почалася бійка - вийшли на вулицю поговорити, розібратися, так би мовити, по-чоловічому. Ось тільки розмови не склалося, тому що у одного з них виявився пістолет, і він вистрілив мені в ногу! Звичайно, я перелякався! »- розповів потерпілий Олександр Сєров.

Співакові знадобилася допомога медиків. Сєрова госпіталізували в Інститут хірургії імені Вишневського. В ході операції медики вилучили кулю і відпустили артиста додому. Потерпілий відчуває себе задовільно.

«Не переживайте, здоров'ю зараз нічого не загрожує. Спасибі лікарям, які поставили на ноги. Витягли кулю, все обробили », - запевнив Сєров.

Він також додав, що не став звертатися в поліцію. Каже, що нападники розбіглися.

джерело

Переглядів: 1041 2020-01-16 10:25:10 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю