Новина

СБУ виявила незаконний асфальтний завод на території кар'єру у Мигії.

Співробітники Служби безпеки України в ході обшуку на території «Первомайського спеціалізованого кар'єра» в селі Мигія на Миколаївщині виявили незаконний асфальтний завод.

Про це НікВесті повідомило джерело в Управлінні СБУ в Миколаївській області.

Як стало відомо, сьогодні, 17 січня, в рамках кримінального провадження по незаконному видобутку корисних копалин на території кар'єру, співробітники УСБУ спільно з спецпідрозділом «Альфа» проводять обшуки на території «Первомайського спеціалізованого кар'єра», який знаходиться в селі Мигія.

За отриманими даними, службові особи ТОВ «Первомайський спеціалізований кар'єр» здійснюють незаконний видобуток корисних копалин - без фіксації обсягів в маркшейдерської документації з ухиленням від сплати податкових та інших обов'язкових платежів.

В ході обшуків правоохоронці виявили на території кар'єру завод з виробництва асфальту, який працює незаконно. На місце викликали представників Державної податкової служби, а також поліцію.

За інформацією співрозмовника видання, фактично має право на власність кар'єру скандальний бізнесмен Араік Амирханян, власник дорожньої фірми «Полтавабудцентр». Формально, одним з власником кар'єра числиться Армен Амирханян, брат Араїка Амірханяна.

Раніше повідомлялося, що 15 січня в офіс Служби автомобільних доріг в Одеській області незаконно увірвався Араік Амирханян - керівник кількох підрядних компаній, що виконують дорожні роботи.

У листопаді 2019 року одеський бізнесмен Араік Амирханян приїжджав на пункт габаритно-вагового контролю на трасі Н-24 «Миколаїв - Кропивницький» і вимагав відпустити його вантажні автомобілі з перевищенням ваги. Після цього забрав вантажівки і відзвітував про сплату нарахованих вранці штрафів.

джерело

Переглядів: 1111 2020-01-17 13:55:45 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю