Новина

Перевірка виконання бюджету Первомайська виявила втрати понад ₴ 60 мільйонів.

У Первомайську (Миколаївська область) аудитори виявили порушення в галузі виконання місцевого бюджету, які призвели до втрат.

Про це повідомляється в документі за підсумками перевірки Головним управлінням Південного офісу Державної аудиторської служби України.

Всього непродуктивні витрати склали 61,1 мільйон гривень. З них 6,8 мільйона гривень - втрати в результаті того, що чиновники міської ради не внесли зміни в договори оренди після введення в дію нової нормативно-грошової оцінки.

Ще 28,2 мільйона гривень втратили через те, що надавали послуги з медичної допомоги місцевим жителям із коштів бюджету без укладення договорів на отримання міжбюджетних трансфертів.

Також, в міськраді не вжили заходів щодо оптимізації ліжкового фонду медичних закладів. Це спричинило втрату 12,8 мільйона гривень.

«Незабезпечення своєчасного і повного використання коштів міжбюджетних трансфертів призводить до утворення залишків коштів на рахунках місцевих бюджетів та не сприяє досягненню мети - поліпшення надання послуг з охорони здоров'я, освіти населення, розвитку території тощо», - йдеться в повідомленні.

У міській раді Первомайська також не використали 577 тисяч субвенції з держбюджету на здійснення соціально-економічного розвитку територій. Ще 561 тисяча гривень не використовували для придбання обладнання для КП «Первомайський міський водоканал».

Крім того, в міськраді витратили 16,7 мільйонів гривень на погашення боргів місцевих комунальних підприємств, при цьому виділена сума була навантаженням для бюджету, але ніяк істотно не виправила проблему.

Переглядів: 1034 2020-01-20 08:34:57 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю