Новина

Проблема кладовищ у Первомайську.

У Первомайську Миколаївської області закінчуються місця під поховання на кладовищах. Зараз померлих ховають на декількох кладовищах, де ще є вільна земля - це КАМ'ЯНОМІСТІВСЬКЕ, Вознесенське, Богопільське та кладовище на ПІДГОРОДНЯНСЬКОМУ шосе. Про це йдеться в сюжеті «Об'єктив» на телеканалі НИС-ТВ.
Колишній керуючий місцевих кладовищ Федір Решетніченко розповідає, що проблема з землею виникла вже давно.

«Бували ситуації, я входив в положення родичів і ми між могилами робили підпоховання. У Києві так роблять », - розповів Решетніченко.

Щорічно в Первомайську вмирають близько тисячі людей. У 2019 померли майже 800 людей, земля на кладовищах закінчується, розповідають в управлінні житлово-комунального господарства Первомайської міської ради. У міста своєї землі під кладовища немає, землю доводиться купувати у власників паїв.

Начальник управління житлово-комунального господарства Первомайської міськради Тетяна Троян розповідає, що останній земельну ділянку під поховання купували за 90 тисяч гривень.

«Це був земельний пай, і міськрада з депутатами вирішили його купити. Але там місце вже закінчується », - сказала Троян.

Як зазначила мер Первомайська Людмила Дромашко, ситуація ускладнюється ще через невстановлених меж міста.

«Вся справа в тому, що всі земельні ділянки, які перебувають навколо Первомайська, де можна було б розмістити такі об'єкти, вони усі розпайовані. Тому нам доведеться домовлятися з власниками землі. Іншого виходу немає », - сказала Дромашко.

Втім, розглядають в мерії і будівництво крематорію. Але на це потрібно чимало грошей.

«Будівництво крематорію на одну піч становить 10 мільйонів гривень. Це великі гроші », - зазначила начальник управління житлово-комунального господарства Троян.

'

Джерело статті

Джерело відео

Переглядів: 1131 2020-01-20 10:17:15 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю