Новина

Вночі в Миколаєві вбили літнього двірника.

Вночі у вівторок, 21 січня, на Богоявленському (Жовтневому) проспекті в Миколаєві невідомий убив літнього чоловіка, який працював двірником.

Трагічна подія сталася в районі зупинки «Центральний автовокзал» на Богоявленському проспекті. Випадкові свідки, які йшли в напрямку вул. Чигрина, побачили, як на протилежному боці вулиці невідомий завдав кілька ударів по голові літньому чоловікові. Від отриманих ударів останній впав на асфальт. Після цього нападник не поспішаючи пішов у бік центрального входу в зоопарк. Очевидці перейшли на іншу сторону вулиці і побачили біля зупинки людину, що лежить на краю тротуару який був заплямований кров'ю. Потерпілий ще подавав ознаки життя: ворушився, слабо стогнав. Чоловіки викликали поліцію і «швидку», проте допомога останньої не знадобилася - лікар констатував смерть потерпілого.

Убитим виявився житель Миколаєва 1950 року народження. За інформацією, яку надали інші свідки, він підробляв, прибираючи прилеглу до торгових павільйонів територію.

Судячи з описами свідків, чоловік, що завдавав удари, також не молодий, явно старше 60 років. Що саме послужило причиною вбивства - належить з'ясувати слідству.

Для встановлення причини смерті тіло чоловіка направили на судово-медичну експертизу.
Відомості за вказаним фактом слідчі Інгульського відділу поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство».
Обставини злочину, а також причетні до вбивства особи встановлюються.

Правоохоронці звертаються із проханням до громадян, які володіють інформацією, корисною для слідства, повідомити її до Інгульського відділу поліції за адресою: м. Миколаїв, вул. 12-а Поздовжня, 42 А або за телефонами (0512) 64-95-99, 53-18-53, 102.

джерело

Переглядів: 1008 2020-01-21 07:57:23 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю