Новина

Рада Громади міста Первомайськ та поліція здійснили виїзд по факту вирубки дерев браконьєрами.

Працівниками поліції, спільно з представниками Ради громади було здійснено оперативний виїзд по факту чергової незаконної вирубки дерев браконьєрами неподалік траси Кишинів - Полтава, біля с. Кам’яний міст. На місті скоєння злочину були затриманні дві бригади браконьєрів, серед яких - кілька жителів села Кам’яний міст. Складено протоколи, машини з дровами затримані, та знаходяться на території поліції. За фактом порушення відкрито кримінальне провадження, наразі ведеться слідство.
Зі слів представників Ради громади – на даній території (декілька лісосмуг) спилено дуже багато вікових дубів та на професійному рівні іде безперервне знищення дерев. Маємо надію що винні особи понесуть повну відповідальність за скоєння злочину. Також просимо керівництво району та небайдужих жителів села Кам'яний міст посприяти відновленню лісових насаджень.

Про це пишуть активісти на своїй сторінці у ФБ.

Нагадаємо: як повідомляли раніше kaktusmedia.info У Миколаївській області на території Кумарівскої сільради Первомайського району виявлена ​​незаконна вирубка лісу.

14 січня в лісосмузі уздовж дороги Первомайськ - Криве озеро інспектора охорони навколишнього середовища нарахували 41 спиляний дуб. Дерева були вікові, але здорові.

Загальний розмір збитку, завданий державі, знесенням дерев оцінили в 812 817 гривень.
«Державна екологічна інспекція в Миколаївській області підготувала заяву в поліцію для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності»

Переглядів: 1081 2020-01-22 13:35:58 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю