Новина

Вміст каналізації потрапляє в річку Південний Буг з якої відбувається водозабір питної води для населення міста Первомайськ.

Про це йдеться у повідомленні Ради Громади міста Первомайськ на сторінці у ФБ.

" Наразі ми отримали звістку про те що нові тимчасові каналізаційні споруди, до яких надходять стоки каналізації (фекалії) від комплексу п'ятиповерхових будинків у селі Конецпіль - не справляються зі своїми функціями. Як ми бачимо на відео – вміст переливається та утворює озерце і далі тече безпосередньо у річку. Особливо небезпечно тим, що вони розташовані на близькій відстані від річки. Вже вдруге за пару місяців екологи б’ють на спалах та проводять дослідження!!!
Хочемо донести цю інформацію до населення та влади міста, з метою попередження масового отруєння та захворювання населення або екологічної катастрофи у місті Первомайськ Миколаївської області та далі за течією річки. Яке може трапитися, якщо ніхто не втрутиться у процес забруднення, який розпочався рік потому та набирає обертів.
Наші депутати повинні підняти питання на сесії, оскільки ситуація досить надзвичайна!!! І є дуже важливим найближчим часом знайти рішення даної проблеми.
Просимо ТЕРМІНОВО звернути на це увагу та підняти питання про те, що хоч дані споруди і не розташовані на території Первомайська, і не належать Первомайську, але розташовані у безпосередній близькості, та забруднюють нашу річку, з якої проводиться водозабір у місто. Тому що мешканці у буквальному сенсі п’ють воду з фекаліями.
Зазначені сумнівні споруди презентовані начебто як сучасні технології, які очищують воду за допомогою відстоювання та заселення спеціальних бактерій. А по-факту представляють собою викопану наспіх яму, в яку зарито три ємкості, вміст яких переливається з однієї в іншу, та потім зливається на землю (а наразі – переливається через краї). Складається враження, що дехто глузує з громадян, називаючи це непорозуміння очисними спорудами.
Нагадаємо:
Нещодавно нас вже турбувала звістка про те що комунальне підприємство «Кодима» зливає в Південний Буг нечистоти.
https://myk.dei.gov.ua/posts/113
Ми у жовтні виїздили подивитися на ті споруди, але після короткострокового галасу – там було все перекрито та сухо. Ми заразом зустрічалися з Головою сільради с.Кінецьпіль, який запевнив нас що нічого не трапилося та потрібно дочекатися висновків експертизи. Але!!! Екологами на той час вже було проведено аналіз, який визначив значне перевищення показників забруднення, та будо зазначено що: «Факт зливу з тимчасової споруди очисних підтвердився. Зафіксовано скидання стічних вод на рельєф місцевості на площі 226,2 м2 та злив стічних вод у річку Південний Буг».
Екскурс у минуле:
Минулого виконавчими органами сільської ради с.Кінецьпіль було вирішено на території біля річки Південний Буг побудувати тимчасові каналізаційні очисні споруди, та демонтувати старі, які начебто з плином часу прийшли в непридатність для використання. За інсайдерською інформацією – впливовим особам знадобилася земля, на якій вони були розташовані".

Як раніше повідомляв сайт "КАКТУС МЕДІА", У Кінецьполі комунальне підприємство зливає нечистоти в Південний Буг та ще й організовує похорони.

Переглядів: 1179 2020-01-23 19:21:36 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю