Новина

Миколаївські поліцейські викрили угрупування вимагачів.

Зловмисники, які позиціонують себе, як наближені до особи, що має вплив на кримінальний елемент в регіоні, силою отримали від з місцевого бізнесмена близько 100 тисяч гривень та вимагали в подальшому платити їм щомісяця тисячу доларів США.

24 січня, миколаївські слідчі Слідчого управління та оперативники Управління стратегічних розслідувань ДСР у супроводі бійців роти поліції особливого призначення під процесуальним керівництвом обласної прокуратури одночасно провели ряд обшуків у чотирьох фігурантів 24-х, 27-ми та двоє 25-ти років, під час яких частково вилучили майно потерпілого, грошові кошти, документи, наркотичні засоби та дві одиниці зброї.

Встановлено, що зловмисники почали вимагати гроші з бізнесмена наприкінці минулого року. Молодики систематично погрожували потерпілому, силоміць садили в автомобіль та били, тому він змушений був виконати їхні вимоги. Злочинці отримали від чоловіка близько 100 тисяч гривень та відібрали ноутбук і мобільний телефон. Проте одразу ж почали вимагати платити їм щомісяця тисячу доларів США. Відомо, що зловмисники позиціонують себе, як наближені до особи, що має вплив на кримінальний елемент в регіоні, тому наразі поліція встановлює усіх причетних до вимагання осіб та перевіряє відношення до вчинення аналогічних злочинів.

Припинили злочинну діяльність вимагачів миколаївські правоохоронці. Фігурантам інкримінується ряд кримінальних правопорушень, зокрема, вимагання, незаконне позбавлення волі та пограбування (ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 146 та ч. 2 ст. 186 ККУ), за що їм загрожує до семи років ув’язнення.

Найближчим часом угрупуванню обиратиметься міра запобіжного заходу. Слідчими вже підготовлено клопотання до суду щодо тримання зловмисників під вартою.

Переглядів: 976 2020-01-24 14:55:54 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю