Новина

Без їжі і серед пляшок: на Миколаївщині від п'яних батьків забрали 2-річну дівчинку (відео).

У Миколаївській області у п'яних батьків з захламленої квартири забрали 2-річну дочку. Поліція прийшла до сім'ї після того, як дівчинку не привели в садок після канікул. Зараз батьків можуть позбавити батьківських прав.

Про це розповідає сюжет ТСН.

Коли дівчинку після різдвяних свят не привели в садок - вихователі занепокоїлися. Вони не могли додзвонитися до батьків. Батьки дітей, які ходять з дівчинкою Ариной в одну групу, розповіли, що дитини вже тиждень немає на дитячому майданчику, де вона зазвичай гуляє. Тоді працівники дитсадка викликали поліцію.

Коли поліція прийшла в будинок, їм не відчиняли двері, хоча було чутно, що в квартирі хтось є. Після того, як правоохоронці потрапили всередину, вони побачили, що батьки перебували в стані алкогольного сп'яніння, а в кімнаті було накурено.

Батько Аріни запевняє, що алкоголь вони не вживають, пляшки в квартиру принесла бабуся, а за дитиною вони стежать. Сусіди родини розповіли про те, що батьки перманентно перебувають у стані алкогольного сп'яніння, а з квартири постійно чути шум.

Зараз дитина в лікарні, батьків Аріни оштрафували і збираються позбавити батьківських прав. У лікарню до дівчинки мати прийшла тільки на третій день. Вона розповіла знімальній групі, що жалкує про свою поведінку.

джерело

'
Переглядів: 1035 2020-01-24 17:04:50 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю