Новина

Петиція Презіденту про скасування «абонплати за доставку газу» набрала необхідні 25 тисяч голосів.

За рекордно короткий час (7 днів) електронна петиція про скасування абонплати за транспортування газу набрала необхідну кількість голосів для її розгляду президентом.

Українці розгнівані введенням обов'язкової абонентської плати за доставку газу споживачам. Особливе обурення багатьох громадян викликає той факт, що свого часу люди вкладали чималі власні кошти, щоб газифікувати свої оселі.

Петиція за номером №22 / 083148-еп про скасування так званої «абонплати за доставку газу» всього за тиждень набрала необхідну кількість голосів: більше 25 тисяч, чого достатньо для того, щоб потрапити на розгляд президенту.

"Вимагаємо негайно скасувати ухвалу НКРЕ про так звану "абонплату за транспортування газу", як таку, що є грабіжницькою та здирницькою, та оскількі вона є ні чим іншим, як спробою висмоктати додаткові гроші з народу крадіям-Фірташам до кишені й не ґрунується на жодних економічних розрахунках! Ми самі власним коштом прокладали собі газ у хати і вже заплатили десятки тисяч гривень за ці підключення! Згадана ухвала - це нахабний та цинічний грабунок народу!" - говориться в тексті петиції.

Переглядів: 1037 2020-01-28 19:30:14 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю