Новина

Підготовчі роботи для будівництва моста між Южноукраїнськом і Богданівкою почнуться в березні, - нардеп Черноморов.

Народний депутат від партії «Слуга Народу» по округу №131 Артем Черноморов заявив, що підготовчі роботи з будівництва переправи між селом Богданівка і містом Южноукраїнськ почнуться до березня 2020 року.

Про це нардеп написав на своїй сторінці в Facebook.

"На днях завітав до своєї рідної Богданівки, щоб відзвітувати перед односельчанами. Усі охочі та небайдужі були запрошені до загальноосвітньої школи №1, де мене дуже гостинно зустрів директор школи, заслужений вчитель України. Його заклад - це його дітище, взірець професіоналізму керівника, тому відчувається, що тут є господар і він на своєму місці.
Під час зустрічі з виборцями торкнулися найважливіших тем, а саме - будівництва моста, що з'єднує місто Южноукраїнськ та Доманівський район. Це питання було частиною моєї передвиборчої кампанії, хоч я і розумів його складність та нестандартність. Я звик тримати дане слово, тому разом зі своєю командою дуже плідно працював.
Повідомляю, що на сьогоднішній день вже розроблено проектно-кошторисну документацію. До березня повинні розпочатися роботи щодо берегових укріплень та розбудови під‘їзного шляху. Це перші та важливі кроки. Працюємо далі, віримо в успіх та результат спільних зусиль!"

Переглядів: 1019 2020-01-31 10:32:56 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю