Новина

Керівником Первомайської місцевої прокуратури проведено координаційну нараду, на якій обговорено стан боротьби зі злочинністю та корупцією у 2019 році.

Участь у роботі наради взяли перший заступник, заступники керівника місцевої прокуратури, керівництво територіальних підрозділів національної поліції, представник державної установи Арбузинська ВК №83 Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮУ.
Обговоривши стан протидії злочинності у містах Первомайську, Южноукраїнську та Арбузинському, Братському, Врадіївському, Кривоозерському і Первомайському районах Миколаївської області у 2019 році, координаційна нарада зазначає, що вжиті місцевою прокуратурою та іншими правоохоронними органами організаційно-практичні і координаційні заходи в цілому сприяли покращенню криміногенної ситуації в регіоні.
Завдяки злагодженим діям правоохоронців Арбузинського, Братського, Врадіївського, Кривоозерського, Первомайського району та м. Южноукраїнська зменшилась кількість учинених особливо тяжких злочинів з 69 до 49, зокрема, у Арбузинському районі на 50% (або з 10 до 5), у Братському районі на 60% (з 5 до 2), у місті Первомайську на 46,2% (або з 26 до 14), у місті Южноукраїнську на 64,7% (або з 17 до 6).
Рівень розкриття кримінальних правопорушень, вчинених на підвідомчій місцевій прокуратурі території, є вищим від середнього показника по області та становить 60% проти 49,4% за оголошенням особам про підозру та 58% проти 46,6% за остаточними результатами досудового розслідування.
Разом з тим, перед правоохоронцями постає ще багато викликів, які потребують свого розв’язання та вирішення, зокрема, вжиття вичерпних заходів із протидії незаконному обігу наркотичних засобів, забезпечення ефективної та результативної протидії корупційним та економічним злочинам.
За результатами координаційної наради окреслено основні напрямки спільної діяльності правоохоронних органів щодо протидії злочинності та корупції на перше півріччя поточного року.

Переглядів: 1022 2020-01-31 18:43:39 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю