Новина

Главврач ПЦМБЛ Олег Чекрижов презентував як має виглядати нове приймальне відділення.

На своїй сторінці у ФБ, главврач Первомайської ЦМБЛ,Олег Чекрижов повідомив,як має виглядати нове приймальне відділення ,будівництво якого незабаром розпочнеться на території лікарні у мікрорайоні "Фрегат".

"

"Саме так має виглядати нове приймальне відділення ПЦМБЛ, будівництво якого незабаром розпочнеться. Ввід в експлуатацію орієнтовно жовтень 2020 року. Зараз тривають проектні роботи" - йдеться у повідомленні.

Пост викликав жваве обговорення серед мешканців та користувачів фейсбуку.На питання Оксани Дирдіної,сестри депутата Дирдіна - "Будівництво ? а саме де? Чи може реконструкція?", Олег Володимирович видповів: "Щось буде будуватись,щось реконструюватись,проект ще розробляється.Персональна подяка Максиму Євгеновичу,тут і його вклад присутній!"

"Я взагалі то оптиміст, але особисто мені мало в це віриться......." коментує Дмитро Суботній,на що главврач відповів : "Мені ще самому не віриться, спочатку хотів почекати більш суттєвих просувань, але подивившись скільки лайна нас в даний час оточує в інформаційному просторі, вирішив опублікувати хоть щось позитивне!"

Можливо Олег Володимирович мав на увазі недавню статтю,яку жваво обговорювали та й досі обговорюють у ФБ,про те як

У Первомайській районній лікарні беруть «благодійний» внесок за здачу аналізів Можливо,але це тільки наше припущення...

Також у коментаріях згадується про нове службове авто, яке мало б освіжити автопарк закладу,тоді цю новину теж "помпезно" та заздалегідь презентував Чекрижов,але то все так і залишилось у минулому: "Гроші на авто забрали!" написав він. Ось так! Знову щось пішло не так...


Не хотілося б наврочити, але все це первомайці вже начебто як проходили. У минулому році нам презентували проект нового басейну,за який завзято "боровся" та вніс у передвиборчу програму, як кандидат в депутати,Олександр Кушнір,який на той час займав посаду Заступника голови обласної державної адміністрації. Головне, що і місце знайшли і гроші. Та вже казали запасатися ластами ... Пам'ятаєте?Ось такий у нас вже був басейн!!!

Отже, як зауважив у обговоренні цієї теми врач Алі Аліев: "Поживемо,побачимо..."

Переглядів: 1601 2020-02-12 17:26:33 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю