Новина

Глава «Укравтодору» передав в управління п'ять своїх компаній дружині первомайського нардепа Максима Дирдіна

Екс-нардеп Олександр Кубрак, який нині є головою «Укравтодору», передав в управління корпоративні права в п'яти своїх підприємствах дружині миколаївського нардепа від «Слуги народу» Максима Дирдін - Ірині Дирдін (ФОП Дирдін ІВ).

Про це в своєму матеріалі на порталі «Лівий Берег» пишуть Олександр Сліженко і Дмитро Черетун.

Народні депутати не можуть керувати власним бізнесом. Упродовж 30 днів після обрання на посаду нардепи зобов’язані передати фірми, де вони є кінцевими бенефіціарами, в управління іншим підприємствам чи особам, але не членам сім’ї. В одноденний строк після передання в управління належних їм підприємств і корпоративних прав депутати повинні письмово повідомити про це НАЗК з наданням нотаріально засвідченої копії укладеного договору.

Як відомо, в результаті дострокових парламентських виборів Олександр Кубрак став народним депутатом України, пройшовши в парламент за списками партії «Слуга народу». В цей же час, статус народного депутата отримав і Максим Дирдін з «Слуги народу», пройшовши по мажоритарному округу № 132. Будучи народним депутатом, Кубрак, як це передбачено законом, передав свої корпоративні права на п'ять своїх підприємств в управління. Права були передані ФОП Дирдіна ІВ. У свою чергу Ірина Дирдіна є дружиною первомайського народного депутата Максима Дирдіна.

«Слуга народу» Максим Дирдін відомий тим, що свого часу був штатним помічником народного депутата України 4-го скликання від Партії регіонів Івана Кураса. Потім, маючи адвокатську ліцензію, є адвокатом екс-голови Київської міської державної адміністрації часів Януковича Олександра Попова, якого звинувачували в розгоні євромайдану в столиці України. У свою чергу, батько Максима Дирдін - Євген Дирдін є чинним депутатом Первомайської міської ради від БПП і навіть був довіреною особою кандидата в президенти Петра Порошенка.

Відзначимо, що в декларації нині діючого нардепа від «Слуги народу» Максима Дирдін можна помітити, що більшість майна записано саме на його дружину Ірину.

Ірина Дирдіна на даний момент є помічником-консультантом на громадських засадах іншого народного депутата України від «Слуги народу» Андрія Костіна. З 2009 року має адвокатську ліцензію.

Зокрема, у відкритих реєстрах можна знайти інформацію про те, що в період 2017 - 2018 років Ірина Дирдіна була функціонером регіональної організації політичної партії «Опозиційний блок» в місті Києві та отримувала заробітну плату в цій організації.джерело

Переглядів: 1601 2020-04-02 09:51:15 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю