Новина

П'ятизірковий карантин Юлії Тимошенко (відео).

Юлія Тимошенко протягом кількох тижнів була в центрі уваги як українських, так і зарубіжних ЗМІ - через більш 5 млн доларів, які вона задекларувала як «шкоду, заподіяну політичними репресіями під час президентства Віктора Януковича».

Але потім вона зникла з публічного простору на певний час. «Схеми» виявили її на Львівщині в елітному п'ятизірковому спа-комплексі, закритому від сторонніх очей, належить який бізнесменові, екснардепу, одному з керівників і головних спонсорів ВО «Свобода» Ігорю Кривецькому. Юлія Тимошенко перебувала там саме в той час, коли Верховна Рада на позачерговому засіданні розглядала важливе питання захисту українських медиків під час пандемії коронавируса, яке у фракції «Батьківщина» називали «пріоритетом номер один».
При цьому вона пропустила засідання Верховної Ради 7 травня, на якому депутати приймали рішення про збільшення зарплати медикам.

За інформацією журналістів, політик відпочивала в селі Стрілки Львівської області. Там, в комплексі Edem Resort Medical & Spa вона перебувала разом зі своїм охоронцем і особистим водієм. Там же був помічений і її колега по партії "Батьківщина" Сергій Власенко. Автомобіль Lexus, яким користується нардеп, виїжджав з готелю.

При цьому Тимошенко відмовилася коментувати свій незаплановану відпустку, в той же час Власенко заявив, що нічого "не підтверджує і не спростовує".

'
Переглядів: 122 2020-05-21 09:42:50 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю