Новина

Біля Первомайська незаконно зрубали 20 дерев.

15 травня в ході проведення рейдової перевірки, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області встановлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє Держекоінспекція в Миколаївській області.

На території Софіївського старостинського округу Мігіевскої сільської ради Первомайського району в полезахисної лісосмузі по дорозі від села Софіївка в село Богославка з насадженнями дерев виявлено факт самовільного знищення до ступеня припинення росту (внаслідок спилювання) дерев породи «акація» в кількості 18 одиниць, дерева породи « липа »в кількості 1 одиниця і дерева породи« шовковиця »в кількості 1 одиниця, що є порушенням статті 69 Лісового кодексу України, статті 40 Закону України« Про охорону навколишнього природного середовища ».

Встановлено особи порушників, загальний розмір шкоди, заподіяної державі внаслідок знищення до ступеня припинення росту дерев становить 108 878,39 грн.

Таким чином, оскільки в діях громадян вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 2 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна вирубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу), Державна екологічна інспекція в Миколаївській області звернулася в Національну поліцію із заявою про злочин.

Всього з початку 2020 року, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області за результатами природоохоронних заходів з попередження та виявлення фактів пошкодження лісових ресурсів на території Миколаївської області зафіксовано 28 фактів знищення або пошкодження лісів і лісосмуг, складено 28 протоколів про адміністративні правопорушення. Розрахований збиток, нанесений навколишньому середовищу на загальну суму 2 288 371,40 грн.


джерело

Переглядів: 721 2020-05-22 09:24:48 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю