Новина

На Одещині натовп невідомих на очах патрульних напала на інспекторів «Укртрансбезпеки»

Натовп невідомих в масках на очах у патрульних поліцейських розстріляла інспекторів Укртрансбезопасності і представників організації «Український транспортний союз», які перебували на посту біля села Дачне (Одеська область) на Київській трасі.

Фото розбитих автомобілів, слідів крові і відеозапис розповіді очевидця події на своїй сторінці опублікувала користувач Facebook Олеся Голодок.
«Київська траса, пост біля села Дачне. Невідомі в масках зайшли на пост з боку села, відразу, як на посту вимкнули світло. Розстріляли інспекторів Укртрансбезпека і громадських діячів з Українського Транспортного Союзу. Добивали людей палицями. Трощили і розстрілювали машини. Весь цей час інспектори Патрульна поліція Одеської області спокійно спостерігали і зовсім не втручалися !!! Ніякої спроби зупинити злочинців! Бандити на очах поліцейських спокійно покинули місце злочину. Є поранені »- написала вона в повідомленні.

У свою чергу представник Нацполіціі в Одеській області Руслан Форостяк, коментуючи подію на посаді, заявив, що цей інцидент - результат розборок двох групи активістів.

"Поки немає підтвердження, що хтось із людей отримав вогнепальні поранення. Крім того, на цю хвилину, немає повідомлень ні по одному з медичних установ, що до них доставлено люди, які отримали будь-які тілесні ушкодження з району КП, можливо надійдуть пізніше, не виключається, за попередніми даними одна людина вже в лікарні, але це поки не офіційно на цю хвилину. Виглядає поки це так - одна група активістів напала на іншу, влаштувала вже звичну в наші дні розбирання "активістів", завдавши збитків майну та можливо здоров'ю. є свідоцтво льства, що застосовувалося травматичну зброю і біти як з боку нападників так і з боку тих активістів, там паслися працювали. Конкуренти або хто, розберемося. Вражає дійсно зухвалість, все відбувалося практично на КП, це не те що "страх втратили", це повне і цинічне нехтування до будь-якого порядку, закону і суспільної моралі. Сподіваюся ті, хто це влаштував пошкодують і понесуть адекватне покарання. Дії правоохоронців, які були поруч з місцем події, і нібито не втручалися, будуть проаналізовані також ", - написав Форостяк.

Переглядів: 700 2019-04-17 09:11:15 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю