Новина

Рятувальники врятували життя хлопцеві, який по пояс застряг у багнюці на узбережжі колишнього гранітного кар'єру

Рятувальники 12 державної пожежно-рятувальної частини врятували життя чотирнадцятирічному хлопцеві, який по пояс застряг у пісочно-глиняній багнюці на узбережжі колишнього гранітного кар'єру із народною назвою ,,Мальта'', що знаходиться поблизу смт Олександрівка Вознесенського району.
Сталось так, що троє підлітків спустились до води по кам'янистому схилу та плавали на надувному матраці. Один із них хотів вийти на берег та стрибнув з нього, миттєво провалившись у в'язку суміш. Врятувало те, що однією ногою хлопець уперся у камінь. Так і тримався, до тих пір, поки його друзі, втрачаючи дорогоцінний час, намагалися допомогти, але всі старання виявились марними. Коли спало на думку зателефонувати до Служби порятунку, минуло більше, ніж півтори години.
Працювати рятувальникам довелося швидко та обережно. Спочатку необхідно було спуститися вниз скельним схилом, а потім відкопати хлопця шанцевим інструментом.
Коли це вдалося, усі разом, піднялись до спецавтомобіля. Надзвичайники вдягнули та відігріли хлопця.
Потім поспілкувались із підлітками щодо поведінки на водоймах та передали співробітникам поліції, які відвезли хлопчину додому та провели відповідну роботу із батьками.
Шановні мешканці та гості нашого краю! В спеку, безумовно, краще відпочивати біля водойм, але важливо пам'ятати, що вода не пробачає помилок і втратити найцінніше - життя, можна вмить! Безвідповідальність та нехтування правилами поведінки на воді, а саме - купання у непристосованих для цього місцях - заборонено! Дорослі повинні пояснити це своїм дітям та ні в якому разі не дозволяти!

Переглядів: 597 2020-06-13 11:33:50 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю