Новина

У Миколаєві сотні байкерів відкрили мотосезон-2019.

У суботу, 20 квітня, в Миколаєві любителі швидкості і адреналіну відзначають відкриття мотосезону-2019.

На площі Соборній зібралися близько п'ятисот байкерів. Всі вони взяли участь в традиційному мотопробігу, який проходить двічі на рік - відкриття сезону навесні і закриття восени.

Весна 2019 роки не стала винятком - колона у супроводі патрульної поліції рушила по вул. Адміральській від будівлі міськради, далі проїхалася по Пушкінській, після - по проспекту Центральному (Леніна) до готелю «Турист», де розгорнулася і проїхала по проспекту в напрямку Херсонського шосе. Там байкери проїдуть по кільцю, після чого знову повернуться на Соборну площу, де продовжать святкування.

Перед початком руху до колони вийшов міський голова Олександр Сенкевич, щоб дати руху «Старт». Під час початку руху колони мер крикнув у натовп «Давай, Саша». Виявилося, що в числі учасників колони знаходиться заступник мера з питань енергоефективності Олександр Омельчук.

- Він теж там поїхав, я бачив його з сином, вони молодці. Так що і в нашому міськвиконкомі теж є байкери. Я дуже підтримую байкерський рух, особливо поважаю порядних байкерів, які катаються вночі по проспекту Центральному, а потім нам бабусі дзвонять на гарячу лінію і просять щось зробити, а то у них скаче тиск. Тому я завжди прошу - будь ласка, не робіть цього вночі на проспекті Центральному і з гучним вихлопом, - розповів мер.

У мотопробігу брали участь представники всіх байкерських клубів міста. Глядачам цього дійства пощастило побачити і навіть сфотографуватися на мотоциклах найрізноманітніших марок, починаючи від стародавніх «Яв», «МТ» і «Іжей» до сучасних «Hond» і «Suzuki».

Джерело

'
Переглядів: 713 2019-04-20 14:09:19 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю