Новина

Миколаївці віддали телефонним шахраям понад 700 тисяч гривень

Із повідомленнями про вчинення шахрайських дій до поліції звернулись п’ятеро мешканців обласного центру.

Троє мешканців Корабельного та Центрального районів міста потерпіли від так званих банківських аферистів. Зловмисники під приводом блокування карток, перевірки і уточнення особистих даних заявників заволоділи їхніми грошима в сумі 55 000 гривень.

Два інші повідомлення надійшли до поліції від мешканок Центрального та Заводського районів Миколаєва. Пенсіонерки віддали свої заощадження шахраям, які діяли за схемою «ваш родич скоїв ДТП».

Відповідно до показів постраждалих серед ночі до них надійшли дзвінки від невідомих осіб, які повідомили, що їхні нащадки стали винуватцями дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули люди, запропонувавши вирішити питання шляхом сплати грошей.

Сліпо довірившись незнайомцям одна з постраждалих віддала зловмисникам 117 000 гривень, 13 000 доларів США та 2 000 Євро, а інша - 4 500 доларів США.

Слідчими відділеннями підрозділів поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Тривають слідчі дії. Поліція встановлює причетних до вчинення злочинів осіб.

джерело

Переглядів: 708 2019-04-22 19:37:05 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю