Новина

За вбивство родини фермера - довічне позбавлення волі

16 листопада, Жовтневим районним судом 44-річного жителя с. Висунськ Березнегуватського району визнано винним у вчиненні розбійного нападу та умисного вбивства родини фермера (п. 1, 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 4 ст. 187 КК України) і засуджено до довічного позбавлення волі.

Подія сталася у травні минулого року в с. Висунськ Березнегуватського району,Про що писав сайт "Кактус медіа" Місцевий мешканець прийшов до 71-річного голови фермерського господарства, у якого раніше працював бухгалтером та в 2013 році був звільнений за махінації з грошима, та маючи намір на заволодіння його майном, наніс фермеру та його 64-річній дружині численні удари ножем та невстановленим предметом у різні частини тіла, внаслідок чого вони померли на місці події. Після вбивства зловмисник заволодів майном потерпілих - мобільним телефоном, ювелірними виробами і документами.

Свою вину у скоєному злочині він не визнав.

Завдяки вмілому керівництву прокуратури у провадженні на досудовому розслідуванні та професійному підтриманню обвинувачення в суді, його вину у вчиненні жорстокого вбивства повністю доказано та вірно орієнтовано суд на призначення справедливого покарання.

Прес-служба Миколаївської обласної прокуратури

Переглядів: 1046 2020-11-18 08:18:37 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю