Новина

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VIII СКЛИКАННЯ

18 листопада 2020 року в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької відбулась І сесія Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIII скликання. В засіданні окрім новобраних міського голови та депутатів взяли участь представники правоохоронних органів міста, Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області, керівники підприємств, організацій, медичних закладів та установ, керівники військових частин, духовенство міста, представники фермерських господарств і бізнесу, засоби масової інформації, начальники управлінь та відповідальні працівники виконавчого комітету Первомайської міської ради.

І сесію Первомайської міської ради VIII скликання відкрила голова Первомайської міської територіальної виборчої комісії Первомайського району Миколаївської області Любов ОЦИК, яка проінформувала присутніх про результати голосування з виборів Первомайського міського голови та про результати виборів депутатів Первомайської міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

За результатами місцевих виборів Первомайським міським головою Первомайського району Миколаївської області обрано Олега ДЕМЧЕНКА. Після вручення обраному міському голові посвідчення, Олег Михайлович склав присягу посадової особи місцевого самоврядування та скріпив її своїм підписом. У своїй вітальній промові міський голова подякував громаді за підтримку та виявлену довіру, закликав присутніх до конструктиву та спільної плідної праці на благо Первомайської ОТГ.

Сесія продовжилась врученням мандатів, як символу депутатської легітимності, новообраним депутатам.

Міського голову та депутатський корпус із обранням привітали архієпископ Вознесенський та Первомайський Олексій та помічник народного депутата України Максима ДИРДІНА – Віталій ПОРХУН.
Подальшу роботу І сесії Первомайської міської ради VIII скликання очолив міський голова Олег ДЕМЧЕНКО. Обравши секретаріат та лічильну комісію депутати розглянули питання порядку денного. Оскільки визнання повноважень міського голови та депутатів Первомайської міської ради VIII скликання є юридичною процедурою, депутати прийняли наступні рішення:
про підсумки виборів та визнання повноважень Первомайського міського голови Первомайського району Миколаївської області;
про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області восьмого скликання.
8-ме скликання Первомайської міської ради Первомайського району офіційно розпочало свою діяльність у новому складі.

Переглядів: 1060 2020-11-18 17:21:33 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю