Новина

У Первомайську пройшов денний рейд ,,Діти вулиці,, Первомайський район

17 листопада 2020 року службою у справах дітей Первомайської районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, проведено рейд «Діти вулиці» на території Лисогірської сільської ради.
В ході рейду обстежено 4 сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, відвідано 13 сімей опікунів/піклувальників та прийомних сімей.
Згідно зі ст. 8 Закону України «Про охорону дитинства», кожна дитина має право на гідний рівень життя, достатній для її фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного та соціального розвитку. Тому батькам роз’яснено, що вони несуть відповідальність за створення належних умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини, відповідно до законів України.

Під час рейду «Діти вулиці» батьків дітей, опікунів/піклувальників та прийомних батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Членами комісії рекомендовано двом родинам протягом тижня навести лад у помешканнях. У разі невиконання рекомендацій, представниками служби у справах дітей райдержадміністрації буде розглядатись питання про стан утримання та виховання дітей у сім’ях на засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини.
За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, індивідуально з батьками проведені роз'яснювально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
Під час обстежень встановлено, що не всі родини готові до зими та забезпечені твердим паливом, у тому числі дровами.

Переглядів: 1026 2020-11-19 10:10:34 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю