Новина

16,7 млн грн отримала Первомайська ЦРЛ на боротьбу з COVID-19

З початку пандемії Первомайську центральну районну лікарню було визначено одним із закладів першої лінії для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою.
У цьому році лікарня отримала майже 12 млн грн від НСЗУ, 3 млн грн з державного бюджету на доплати у розмірі до 300% до заробітної плати медичним працівникам. З обласного бюджету - 1 млн грн на медичні вироби, 550 тис грн на медикаменти та медичні вироби та 190 тис грн на засоби індивідуального захисту.
Про це під час онлайн-брифінгу повідомив Віктор Готка головний лікар КНП «Первомайська центральна районна лікарня».
На сьогоднішній день в Первомайській центральній районній лікарні для надання допомоги хворим на COVID-19 розгорнуто 61 ліжко, з них 41 обладнано кисневими точками та 18 кисневими концентраторами. Найближчим часом планується введення в експлуатацію додатково ще 30 точок з киснем та 5 концентраторів. Також наразі проводяться узгоджувальні дії з НСЗУ щодо розгортання ще 29 ліжок у лікарні.
В лікарні працює 251 співробітник враховуючи технічний персонал, з них задіяні безпосередньо у наданні допомоги хворим на COVID-19 33 лікарі, 68 медичні сестри, 53 санітарки та 12 осіб немедичного персоналу.
Віктор Готка розповів, що більшість з лікарів стаціонарних відділень та поліклініки переведені лікарями інфекціоністами у відділення для надання допомоги хворим на COVID-19, також у ці відділення переведені медичні сестри та санітарки.
Лікарня має інфекційне відділення з мельцеровськими боксами. Такі бокси представляють собою ізольовані приміщення з окремими входами з вулиці, медперсонал входить у бокс до пацієнта через спеціальний шлюз з коридору. Це дозволяє забезпечити ізоляцію пацієнтів з інфекційним захворюванням. Враховуючи ці критерії Первомайську центральну районну лікарню віднесено до першої лінії для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

Переглядів: 1034 2020-11-23 19:20:08 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю