Новина

У Первомайську ювенали провели рейди торговельними закладами міста

Інспектори ювенальної превенції Первомайського відділу поліції майор поліції Сергій Миндьо та капітан поліції Оксана Корсун з метою профілактики та попередження пияцтва і куріння у підлітковому середовищі відвідали місцеві крамниці та поспілкувались із підприємцями щодо заборони продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім.

Правоохоронці нагадали працівникам торгівлі встановлені законом правила реалізації алкогольних таких виробів, попередивши про адміністративну відповідальність у разі їх порушення (ч. 2 ст. 156 КУпАП). Ювенали розклеїли у крамницях попереджувальні таблички з написом: «Продають алкоголь неповнолітнім - телефонуй 102».

Також поліцейські вказали підприємцям на безумовне дотримання карантинних норм та протиепідемічних заходів в приміщеннях торгівельних закладів. Та повідомили, що 21 листопада вступили у силу зміни до КУпАП, що стосуються відповідальності за перебування без маски у громадських будівлях і транспорті, що тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Первомайський відділ поліції ГУНП

Миколаївської області

Переглядів: 998 2020-11-25 10:35:55 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю