Новина

Дільничні Первомайщини роздають свої візитівки мешканцям громади

Із жовтня і до кінця року на території області триває комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Візит».
Метою проведення вказаних заходів є налагодження тісної взаємодії поліції з населенням, територіальними громадами та громадськими організаціями.
З початку заходів по теперішній час дільничні офіцери поліції Первомайського відділу поліції на ввіреній їм території обслуговування відвідали громадян за місцем їх мешкання, громадські організації, підприємства різних форм власності, торгівельні заклади, органи державної влади та місцевого самоврядування. Під час спілкування з якими дільничні вручили їм візитівки, на яких міститься інформація із зазначенням адреси розташування відділу поліції, контактних номерів телефонів дільничного офіцера та чергової частини підрозділу.

Окрім вручення візитівок правоохоронці проводять профілактичні бесіди із мешканцями ввірених дільниць, приділяючи особливу увагу літнім та самотнім людям. Дільничні нагадують їм, що призводить до вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, проводять профілактичні бесіди, як не стати жертвою злочину та вручають відповідні пам’ятки.
Дізнатись контакти свого дільничного також можна на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, перейшовши за посиланням, обравши необхідний район та знайшовши у списку свою адресу: https://mk.npu.gov.ua/.../policiya-i.../vash-dilnuchnuy.html

Первомайський відділ поліції ГУНП
Миколаївської області

Переглядів: 1065 2020-11-25 12:01:12 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю