Новина

У ПЕРВОМАЙСЬКУ ТРИВАЮТЬ ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ СУБОТНИКИ

Нині на дворі пізня осінь. Міські пейзажі не тішать око, але не через те, що похмуро, дерева скинули листя, а під ногами калюжі… Неохайного та занедбаного вигляду місто набуло завдяки купам побутового сміття, яке систематично залишають по собі наші несвідомі співгромадяни, та опалому листю, що є сезонним явищем.

Аби виправити ситуацію та покращити санітарний стан міста тривають загальноміські суботники. 26 листопада у прибиранні взяли участь посадовці апарату виконавчого комітету міської ради та управління житлово-комунального господарства міської ради, які здійснювали роботи на в’їзді до міста зі сторони вулиці Богопільська,

а також представники управління освіти та культури міської ради, що прибирали парк «Молодіжний». До роботи були залучені і комунальні підприємства, які забезпечили робітників технікою. На деяких ділянках, де велося прибирання, побував міський голова Олег Демченко. Олег Михайлови проінспектував якість виконаних робіт та подякував всім за роботу.

27 листопада наведення порядку продовжиться на вулиці Кам`яномостівській та Вокзальній. Запрошуємо підприємців, власників бізнесу та мешканців міста активніше брати участь у наведення ладу в рідному місті, прибрати біля підприємств та організацій, під'їздів, навколо своїх будинків. Адже треба любити своє місто.

Тож нескінчена боротьба за чистоту міських вулиць триває.

Переглядів: 450 2020-11-27 16:03:06 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю