Новина

МЄР ПЕРВОМАЙСЬКА ПРОВІВ ЧЕРГОВУ АПАРАТНУ НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ УПРАВЛІНЬ ТА СЛУЖБ МІСЬКОЇ РАДИ

28 грудня 2020 року міський голова Олег Демченко провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

Розпочалася нарада з інформації начальника фінансового управління міської ради Сергія Шугурова про виконання планових річних показників бюджету міста та очікувані надходження до кінця поточного року.

Нарада продовжилася доповідями керівників структурних підрозділів міської ради про стан справ у підпорядкованих відомствах. Зокрема йшлося про поточний ремонт дорожнього покриття та використання субвенцій з державного та обласного бюджетів; санітарне очищення міста; стан готовності до зимового утримання доріг; про стан опалення закладів освіти та результати торгів з постачання газу; про процес приєднання до міста п’яти громад, що входять до складу Первомайської територіальної громади; про стан захворюваності населення міста Первомайська на COVID-19 та наповненість ліжок в КНП «Первомайська центральна районна лікарня», тощо.

Під час наради також підіймалося питання здійснення контролю за незаконною торгівлею піротехнічними засобами в недозволених місцях.

Далі Олег Михайлович перевірив виконання доручень, наданих на попередній нараді та озвучив першочергові завдання на найближчий час – це виконання бюджету міста, контроль за виконанням заходів з благоустрою міста та за використанням коштів субвенції з державного та обласного бюджетів.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.

Переглядів: 830 2020-12-29 13:55:53 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю