Новина

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОДІЮ І СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ ПЕРВОМАЙСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ ТА ПЕРВОМАЙСЬКИМ МІСЬКИМ ТОВАРИСТВОМ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

30 грудня 2020 року в рамках співпраці міської влади із громадськими організаціями підписано Меморандум про взаємодію і співробітництво між Первомайською міською радою та Первомайським міським товариством ветеранів Афганістану.

Документ спрямований на консолідацію зусиль у питаннях, що стосуються реалізації заходів із всебічного захисту законних прав та інтересів учасників бойових дій на території інших держав та сімей загиблих (померлих) воїнів-інтернаціоналістів.

Меморандум підписали Первомайський міський голова Олег Демченко та голова міського товариства ветеранів Афганістану Володимир Йонга. У заході також взяли участь начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, члени правління та активісти громадської організації.

Олег Демченко зазначив, що міська влада цінує співпрацю із громадськими організаціями та готова усіляко підтримувати їхні ініціативи.

Переглядів: 1236 2020-12-31 10:09:55 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю