Новина

Поліція розслідує обставини подвійного вбивства на Миколаївщині

Сьогодні у Березнегуватському районі у власному будинку син виявив тіла батьків із зовнішніми ознаками насильницької смерті.

Встановлено, що загиблі - 71-річний голова фермерського господарства та його 64-річна дружина.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група, оперативні співробітники з’ясовують усі обставини та вживають заходи щодо встановлення причетних до злочину осіб.

У ніч з вівторка на середу, 15 травня, на Миколаївщині був жорстоко вбито керівника сільськогосподарського товариства «Шевченко» Володимир Новицький та його дружина.

Вбивство сталося в с. Висунськ Березнегуватського району. Володимир Новицький очолював сільськогосподарське товариство «Шевченко». Вранці Новицький НЕ приїхав на роботу. Його син Олег, який є заступником голови господарства, подзвонив спочатку батькові, а потім і матері. Обидва телефони відповідали. Тоді Олег Новицький вирішив сам поїхати до додому до батька. Удома він виявив страшну картину: батько і мати були мертві.

Закривавлене тіло матері лежало в мошонки - очевидно жінка намагалася втекти від убивць. У будинку, також в калюжі крові, Олег Новицький виявив бездиханне тіло батька.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Березнегуватського райвідділу міліції. Експерт, який оглянув трупи, виявив, що в Новицького і його дружини перерізане горло.

На допомогу Місцевим слідчого прибула опергрупа з Миколаєва, що включає оперативних співробітників карного розшуку, слідчих слідчого управління ГУ ПП і експертів.

Проводяться першочергові слідчі дії. На даний момент головною версією злочину є розбійний напад, вчинене з корисливих мотивів - сім'я Новицький вважалася в селі заможною.

Убитий Володимир Новицький очолював сільськогосподарське товариство в Висунське вже багато років - він був головою колгоспу ще за часів СРСР. Місцеві жителі розповідають про нього виключно позитивно: користувався великим авторитетом серед людей, платив справедливу зарплату і орендну плату, якщо просили - завжди допомагав грошима, нікому НЕ відмовляв. В останні роки, у зв'язку з похилим віком, почав передавати справи своєму синові Олегу.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України «Умисне вбивство двох або більше осіб», санкція статті передбачає покарання до довічного ув’язнення.

Тривають першочергові слідчі дії.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Переглядів: 1017 2019-05-15 10:47:48 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю