Новина

УВАГА: з 1 лютого погодні умови знову погіршаться

За прогнозом Українського гідрометцентру, 1 лютого у Миколаївській області знову випадатиме значний сніг (приріст снігового покриву 5-10 см), подекуди сніг з переходом у дощ, ожеледь, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах можлива ожеледиця.
І рівень небезпечності, жовтий

Погодні умови 1 лютого можуть спричинити відключення енергозабезпечення окремих населених пунктів та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг.
Зважаючи на мінливість погодних умов та прогнозам синоптиків щодо снігопадів та ожеледиці на автодорогах, звертаємося до водіїв бути уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області.

Чітко дотримуйтесь правил дорожнього руху, зокрема швидкісних режимів, інтервалу та дистанції. Це дозволить уникнути ускладнень у русі транспорту та не допустити виникненню ДТП.
По можливості утримайтесь від поїздок на далекі відстані, а у разі, якщо негода таки застала у дорозі, перечекайте на стоянках комплексів дорожнього сервісу (АЗС, кафе, готельних комплексів і т.д.).

Якщо вам знадобиться допомога на дорозі, телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Миколаївській області за тел. (068) 886-88-00 (цілодобово)

Переглядів: 3676 2021-01-29 16:57:04 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю