Новина

Зловмисника, який вчинив підпал торгівельного центру у Первомайську, слідчі затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

37-річний зловмисник прийшов до торгівельного центру з ножем та сокирою. У відділі лако-фарбових товарів почав розливати на килим займисті рідини. Один із охоронців центру намагався його затримати, на що у відповідь чоловік вдарив його сокирою, та, підпаливши приміщення, кинувся тікати. Інші охоронці разом із співробітниками управління поліції охорони, наздогнали та затримали зловмисника у дворах, де ще один із охоронців ТЦ отримав удар сокирою (не смертельний).
Дії «негідника», який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, слідчі Первомайського районний відділ поліції кваліфікували за ч. 2 ст. 194 КК України "Умисне знищення або пошкодження майна" та ч. 2 ст. 15 п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України "Замах на умисне вбивство". За скоєне йому загрожує до довічного позбавлення волі.
На місці пожежі наразі поліцейські продовжують забезпечувати публічну безпеку та порядок.
Попередньо вдалось евакуювати всіх відвідувачів та працівників ТЦ.
А всіх громадян, які стали свідками вказаної події (саме підпалу) і перебували у момент скоєння злочину у торгівельному центрі, та може надати важливу для слідства інформацію, просимо надати її до Первомайського районного відділу поліції за телефонами: (05161) 7- 52-02, 0512 53-19-03 або 102.

Переглядів: 3557 2021-02-02 16:54:18 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю