Новина

Палій розповів про причини, що спонукали його спалити «Епіцентр» в Первомайську

О 12:55 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Миколаївській області надійшов сигнал «Тривога» про те, що в одному із супермаркетів спрацювала охоронна сигналізація. Менш ніж за 2 хвилини наряд реагування поліції охорони прибув на місце.

-Нас зустрів охоронець, який розповів, що один із відвідувачів довго ходив супермаркетом. Потім взяв з однієї полиці рідину, полив нею лінолеум та підпалив його. Та швидко побіг геть. Тож ми направились за ним, - розповідає молодший інспектор наряду реагування поліції охорони старший сержант поліції Віталій Кривий.

-Я намагався його зупинити але він вдарив мене якимось предметом по голові, встиг підпалити лінолеум та вибіг через чорний вхід, - розповідає охоронник супермаркету.

За підпалювачем побіг інший охоронник. Ним виявився колишній працівник Управління поліції охорони Миколаївської області, який працював у цьому супермаркеті. Він його і наздогнав та повалив на землю.

-Він поводив себе не адекватно. Перед тим, як я зміг повалити його на землю, він вдарим мені по спині сокирою. Дякувати богу лише порвав одяг. Пам’ятаю, як поліцейські охорони вдягнули йому кайданки та допомогли мені підвестися, - розповідає охоронник супермаркету.

-Ми одразу викликали карету швидкої медичної допомоги, адже підпалювач через необережність вдарив себе сокирою по голові, а також викликали слідчо-оперативну групу Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області, - розповідає поліцейський – водій наряду реагування поліції охорони сержант поліції Андрій Остапенко.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ККУ « Умисне знищення або пошкодження майна» вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк до десяти років. Та за ч. 1 ст. 121. ККУ «Умисне тяжке тілесне ушкодження», тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, каліцтво статевих органів, психічну хворобу або інший розлад здоров’я, поєднаний із стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя, що карається позбавленням волі на строк до восьми років. Та ст. 15 п. 1 ч. 2 ст. 115 "Замах на вбивство".

Відомо, що чоловік 1983 року народження, з Миколаєва, проживає в Первомайську. раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Не працює. На питання чому чоловік вчинив так, розповів:

-Я хотів підпалити себе, але мені не дали цього зробити. Тож я підпалив майно чоловіка, якого я ненавиджу, - розповів підпалювач.
Поліція розглядає всі версії скоєння підпалу торговельного центру у Первомайську, інформація про спільника наразі не підтверджується
Гасінням пожежі центру займаються вогнеборці.

Поліцейські забезпечують безпеку громадян на місці події.

'
Переглядів: 3807 2021-02-02 17:55:37 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю