Новина

На Миколаївщині поліцейські допомагають літнім одиноким громадянам долати наслідки негоди

Відвідувати найуразливіших мешканців, осіб похилого віку, аби не допустити вчинення відносно них правопорушень, а також для надання необхідної допомоги, особливо у час зимової негоди, — це звична справа дільничних офіцерів поліції та поліцейських офіцерів громади територіальних підрозділів ГУНП в Миколаївській області.

Вчора та сьогодні, під час снігу, льодового дощу та ожеледиці, поліцейські Снігурівського, Братського, Врадіївського, Арбузинського, Новобузького, Кривоозерського, Очаківського, Новоодеського, Вітовського та Вознесенського районів допомагали самотнім літнім людям долати наслідки погіршення погодних умов, поратися по господарству — принести вугілля чи дрова до будинку, набрати води з криниці, посипати доріжки та інше.

Також поліцейськи розповідають стареньким, які найчастіше стають жертвами аферистів, про поширені види шахрайств, та нагадують правила поведінки, які допоможуть захиститися від протиправних посягань. А ще вручають візитні картки з контактною інформацією поліцейських, до яких пенсіонери можуть цілодобово звертатись.

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області

Переглядів: 255 2021-02-10 10:12:50 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю