Новина

Погіршення погодних умов на Миколаївщині

У зв’язку з виходом південного циклону на території Миколаївської області та міста Миколаїв 12 лютого спостерігається ускладнення погодних умов, а саме: вночі дощ з переходом у сніг, ожеледь, вдень передбачається місцями значний сніг, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, значне зниження температури до 9-13 градусів морозу.

Станом на 10.00 проїзд по дорогам області забезпечено.
Для забезпечення безперебійного проїзду дорогами області ведуться роботи щодо покриття автодоріг протиожеледними матеріалами. Особлива увага приділяється небезпечним ділянкам автодоріг: підйомам, спускам, мостам, поворотам.

На дорогах області працює 62 одиниці спецтехніки та 83 працівника, з них безпосередньо у місті Миколаєві обробку проводять із залученням 16 одиниць техніки та 18 працівників. За добу використано 148 тон протиожеледої суміші.
Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття.

Для моніторингу стану автодоріг, на яких ймовірні ускладнення руху (Н-24 «Благовіщенське – Миколаїв» та М-14 «Одеса — Новоазовськ»), працює 2 мобільні групи ГУ ДСНС (2 од. тех. підвищеної прохідності, 6 особи).
Загалом ситуація контрольована.

Миколаївська облдержадміністрація нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.
Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього уху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Будьте уважні та обережні. Безпечних вам поїздок!
Якщо вам знадобиться допомога на дорозі, телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Миколаївській області за тел. (0512)56-41-16, (068) 886-88-00 (цілодобово)

Переглядів: 176 2021-02-12 10:22:26 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю