Новина

На Первомайщині сталась пожежа, яку спричинили дитячі пустощі з сірниками.

15 лютого о 13:25 за екстреним номером “101” сповістили про пожежу приватного житлового будинку на вул. Гречаного с. Кримка Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади.
За інформацією, чотирирічний хлопчик за короткий час відсутності бабусі, знайшов сірники та підпалив диван в одній з кімнат помешкання. На щастя, жінка швидко повернулась до оселі та встигла забрати звідти малого. До прибуття вогнеборців вогонь, який швидко ширився оселею, намагались самотужки загасити сусіди. Вогнеборцями 23 державної пожежно-рятувальної частини по прибуттю о 14:03 - локалізовано, 14:17 - ліквідовано пожежу на площі 20 кв. м.
На місці працювала 1 одиниця техніки та 4 особи.
Фахівці ДСНС провели бесіду із громадянами та господаркою оселі про небезпеку виникнення пожеж у побуті та нагадали про можливі трагічні наслідки.

Шановні батьки! Для уникнення біди, стежте за тим, щоб діти не брали до рук сірники! Не можна допускати, щоб малолітні діти користувалися електронагрівальними приладами, газовими плитами тощо. Не залишайте їх вдома наодинці. Виховуйте навички безпечної поведінки в оселі, демонструючи власним прикладом обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками тощо.

Переглядів: 419 2021-02-16 12:57:36 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю