Новина

Інспектором відділу ювенальної превенції Первомайського РВП ГУНП були проведені 2 профілактичних рейді - Діти вулиці.

09.02.2021 р. та 11.02.2021 р. комісіями у складі спеціалістів управління у справах дітей Первомайської міської ради спільно з інспектором відділу ювенальної превенції Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській були проведені 2 профілактичних рейді «Діти вулиці». В рамках рейдів були відвідані 2 сім'ї, в яких виховується 4 дітей.
Завдяки злагодженим діям вирішені дві кризові ситуації, а саме, шляхом тимчасово влаштування до закладу соціального захисту, забезпечене дотримання прав неповнолітньої дитини, залишеної без належного піклування батьком, який перебуває за кордоном, а також 3 малолітніх дітей, мати яких систематично зловживає спиртними напоями.

11.02.2021 р. під час візиту до багатодітної родини, був виявлений факт перебування матері дітей в стані алкогольного сп'яніння.
Враховуючи ухилення законної представниці від виконання власних обов'язків, малолітні діти були тимчасово влаштовані до педіатричного відділення КНП «Первомайська міська центральна багатопрофільна лікарня» з метою обстеження, та, у разі потреби, лікування.

Матері дітей рекомендовано пройти курс лікування від алкогольної залежності, її також попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.
За результатами перевірки прийняте рішення про направлення до відділу поліції 2 клопотань про притягнення законних представників дітей до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 184 КУпАП.

Переглядів: 548 2021-02-17 09:39:10 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю