Новина

На Миколаївщині дільничний врятував киянина, який провалився в колодязь і понад п’ять годин кликав на допомогу

16 лютого дільничний офіцер поліції старший лейтенант поліції Микола Коваленко перебував на своїй обслуговуваній території у с. Дорошівка Дорошівської об’єднаної територіальної громади.

О 14:15 на вулиці до правоохоронця за допомогою звернулась місцева мешканка та повідомила, що по вулиці Мира, поблизу будинку 210, у колодязі знаходиться чоловік та кличе на допомогу. Дільничний, не вагаючись, відреагував та протягом хвилини прибув за вказаною адресою. У колодязі чотири метри глибиною він побачив чоловіка, який вже сильно замерз та благав витягти.

Поліцейський викликав швидку допомогу та рятувальників, але не можна було гаяти часу. Тож він знайшов мотузку, яку спустив чоловікові. Потерпілий обмотався нею, і дільничний витяг його. Замерзлого врятованого переодягли в сухий одяг, вкрили ковдрою та передали лікарям швидкої допомоги, а рятувальники допомогли дістати з колодязя його особисті речі.

Медики госпіталізували чоловіка до вознесенської лікарні, де він зараз проходить обстеження. Наразі його життю нічого не загрожує.

Як виявилось, потерпілий – 43-річний киянин, Андрій Р., і Вознесенський район він проїжджав, рухаючись на власному автомобілі з Києва. Дорогою йому стало зле. Він зупинився біля колодязя – і зараз не може пояснити, як все сталося – чи мав він на думці набрати води, або просто сперся, але каже, що послизнувся та впав у криницю. Там було до колін крижаної води.

На допомогу чоловік кликав понад п’ять годин, поки його не почула перехожа місцева мешканка, та не прийшов на порятунок дільничний Микола Коваленко.

Поліцейський вирушив до лікарні, аби самостійно дізнатися про стан здоров'я врятованого чоловіка та приніс гостинці. А найголовніше – зателефонував родичам та близьким Андрія.

Відбулася тепла зустріч, під час якої поліцейський отримав щирі слова подяки за врятоване життя

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

'
Переглядів: 1143 2021-02-17 10:44:38 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю