Новина

Інспектор ювенальної превенції Первомайського районного відділу поліції , провів профілактичну роботу з учнями Романовобалківського закладу освіти

З метою профілактики правопорушень, злочинності, шкідливих звичок та збереження життя і здоров’я дітей старший інспектор ювенальної превенції Первомайського районного відділу поліції Сергій Миндьо, провів профілактичну роботу з учнями Романовобалківського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Мигіївської сільської ради Первомайського району Миколаївської області. Під час бесіди з учнями були проведені бесіди: «Вчинок, відповідальність, наслідок», «Права та обов’язки дітей»; порушувалося питання: «Конфлікти та їх розв’язання». Діти з зацікавленням слухали інспектора поліції, та навіть задавати питання.
Поліцейські наголосили, що відповідальність за скоєння правопорушень настає після досягнення особою 14-річного віку. Проте не варто забувати, що до досягнення повноліття особою, яка скоїла злочин, відповідальність нестимуть батьки порушника. Хочеться вірити, що малолітні, та неповнолітні учні закладу, після спілкування з поліцейськими зроблять правильні висновки, задумаються над своїми вчинками, та не будуть скоювати протиправні вчинки.

Переглядів: 205 2021-02-23 09:51:01 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю