Новина

Очі, що говорять. У Первомайську відбулось відкриття фотовиставки присвяченої дітям з особливими освітніми потребами.

23 лютого в комунальному закладі «Інклюзивно-ресурсний центр Первомайської міської ради» відбулось відкриття фотовиставки присвяченої дітям з особливими освітніми потребами. Подія неординарна, цікава та необхідна. В нашому місті до нині подібні заходи не проводилися.

Слід зазначити, що інклюзивно-ресурсний центр у Первомайську відкрито 2018 року. Заклад покликаний допомагати нашим маленьким громадянам на шляху становлення своєї особистості, сприяти розвитку та самовдосконаленню кожної дитини, незалежно від її освітніх особливостей. Адже інклюзія – це перший крок до того, щоб дитина з особливими потребами могла стати частиною соціуму. Це і є основне завдання викладацького колективу закладу.

«Очі, що говорять» – саме таку назву носить виставка фоторобіт. Проєкт має на меті показати громаді, що діти з особливими потребами є повноцінними членами суспільства рівні з іншими громадянами. Вони не потребують жалю, вони потребують поваги! Тож і не дивно що ідея керівника модельного агентства «My sunny models» Олесі Ротар знайшла відгук у серцях всіх причетних. Фотографом виступив наш земляк Микола Кудельський. За дизайн та друк відповідала Анна Христенко (рекламна агенція «Алатир»). Протягом усього проєкту всебічну підтримку та сприяння команді надавала директор інклюзивно-ресурсного центру Людмила Сороковська.

Фотомоделями виступили дітки з особливими освітніми потребами та їхні батьки. За словами останніх це був дійсно цікавий та важливий досвід в житті їхніх дітей, який допоміг їм розкритися з іншого боку, отримати масу позитивних емоцій та вражень.
В офіційному відкритті фотовиставки взяли участь заступник міського голови Володимир Рябченко, керуюча справами міськвиконкому Тетяна Данильченко, начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко, посадовці місцевого самоврядування, викладацький колектив, батьки та вихованці закладу.

До присутніх з вітальним словом звернулися Володимир Рябченко та Галина Остапенко. У своїх виступах промовці акцентували увагу на важливості та необхідності проведення в нашій громаді таких заходів, подякували організаторам проєкту, викладачам та батькам за небайдужість, любов до дітей, прагнення допомогти їм реалізувати себе та знайти своє місце в житті.
На згадку маленькі вихованці інклюзивно-ресурсного центру від міської влади отримали солодощі, а команда проєкту всім фотомоделям в подарунок виготовила особисті фотокниги.


Світлини можна переглянути тут.

Переглядів: 416 2021-02-25 09:54:08 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю