Новина

Інспектори ювенальної превенції Первомайська провели профілактичні бесіди по закладах торгівлі міста.

В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», інспектори ювенальної превенції Первомайського районного відділу поліції Шевченко Олександр та Крестьянов Артем дотримуючись всіх протиепідемічних заходів постійно проводять профілактичні бесіди по закладах торгівлі, з метою недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Нажаль, у погоні за додатковим прибутком, працівники ігнорують правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами неповнолітнім особам, що передбачено ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Поліцейські нагадують: у разі виникнення сумнівів щодо віку клієнта, який бажає придбати підакцизний товар, продавець зобов'язаний запитати документ, що підтверджує особу покупця. А якщо останній відмовляється чи не має при собі паспорта чи посвідчення, то продаж алкоголю або ж тютюну цій особі забороняється.

В ході рейду в торгівельних закладах розміщено інформацію, яка попереджає покупців про те, що в даному закладі пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби особам молодшим 18 років не продають.

Переглядів: 549 2021-02-26 09:52:50 Запропонувати новину
Зареєструйтесь щоб коментувати статтю